PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=460683}

0_1_0

5,0 1 708
ocen
5,0 10 1 1708
0_1_0
powrót do forum filmu 0_1_0

pieprz rośnie. Jak widać gówno zwane "polskim kinem moralnego niepokoju", straszące w latach 70/80 XX w., nadal ma się dobrze. "Rezerwat", "Sztuczki", a teraz "0_1_0" - ludzie wymagający leczenia psychiatrycznego w zakładzie zamkniętym zamiast poddać się terapii piszą scenariusze i reżyserują. A banda pozerów, pseudointelektualistów, łyka ich "twórczość" jakby była cokolwiek warta. Napisałem pseudointelektualistów, choć obawiam się, że tacy są po prostu współcześni intelektualiści polscy.

Dno.

sendspam

idź dziecko na Transformersów (właśnie kolejna część jest w kinach), coś ewidentnie dla ciebie. nic więcej neostradowcowi odpisać się nie da...

ocenił(a) film na 3
Creep_7

Dzieckiem przestałem być kilkadziesiąt lat temu, łączyłem się z Internetem zanim takim leszczykom jak ty rodzice zafundowali Neostradę, zaś filny z Transformersami lubię - czysta rozrywka, co rzecz jasna "ynteletualystom", fanom gów...n typu "0_1_0" nie odpowiada.

ocenił(a) film na 3
sendspam

Do tej listy dodałbym "33 sceny z życia"

pozdrawiam

sendspam

Rezerwat, Sztuczki i 0_1_0 tyle ze sobą mają, że są polskie.

0_1_0 to dla mnie nadmiar teatralnych gestów, emocjonalny bełkot w plastycznym wydaniu.

A Rezerwat i Sztuczki cenię.

sendspam

rzeczywiście Rezerwat, Sztuczki i 010 niewiele maja ze sobą wspólnego wiec po co szyfladkować? ale sendspam masz w tym troche racji, mnie tez film sie nie podobał chociaz nie napisałabym ze to dno...
z kolei Sztuczki i Rezerwat polecam! pzdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones