PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487915}

13 dzielnica - Ultimatum

Banlieue 13: Ultimatum
7,1 54 240
ocen
7,1 10 1 54240
3,8 5
ocen krytyków
13 dzielnica Ultimatum
powrót do forum filmu 13 dzielnica - Ultimatum

czy wiadomo cos o dokladnej dacie premiery ????
juz nie moge sie doczekac ;]

ocenił(a) film na 4
mxgts

na stronie podają datę premiery 18.02.2009...

mxgts

Premiera jest 18 lutego 2009. Ale nie wiem kiedy będzie w Polsce. Jeśli ktoś chce zobaczyć klipy z planu to zapraszam na: b13ultimatum-lefilm.com i potem na 'Le blog du tournage'. Można tam zobaczyć filmiki i zdjęcia z planu filkmowego.

mxgts

Oojjjjjj nie jestem pewien czy to dobry pomysł na kntynuacje. Jedynka 13 dzielnicy była zajebista a zazwyczaj kontynuacja filmu w kolejnych częściach nie wychodzi mu na dobre....Módlcie sie drodzy parafianie by nie wyszła z tego mega kiszka....

krzysztof408

pomysł na fabułe pierwszej 13 był bardzo fajny ale głóni bohaterowie to ... ja niewiedziałęm czy mam się śmiać czy płakać, obaj się kulą nie kłąniają, samochodu nie potrzebują bo są szybsi od ferrari i to mnie w filmie niesamowicie irytowało
Na kontynułącja czekam mimo iż bohaterowie zostali ale byle by nie stało się tak jak z Yamaksi

ocenił(a) film na 9
mxgts

tutaj macie zwiatun :)
http://www.youtube.com/watch?v=FalrWkQTSzU
a ja mysle ze kontynuacja to bardzo dobry pomysl a po tym zwiastunie moze byc bardzo dobry film :D


P.S "jokerman"
oni nie sa szybsi od ferrari, tylko ze parkour to sie cwiczy latami, a glowni bohaterowie czyli david bell'e cwiczy to od urodzenia, i te wszystkie elemnty co on robi sa realne...

jak nie wierzysz to wpisz na youtubi'e "david bell compilation" i bedzie taki jego mini pokaz...


pozdrawiam Dvch :)

ocenił(a) film na 7
Dvch

David Belle stworzyl parkour !!!!! bardzo sie ciesze ze powstala druga czesc...oby dali ja u nas do kin a nie na rynek dvd tylko.

Dvch

Po trailerze widać że trochę naciągane. W jedynce wszystkie akcje były robione na prawdę a ten skok Cyrila na ten dach auta, i skok Davida w ostatniej scenie... hmm... ale i tak obejżę.

ocenił(a) film na 7
mxgts

wiecie kiedy pojawi sie film? bo narazie chyba cisza...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones