PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487915}

13 dzielnica - Ultimatum

Banlieue 13: Ultimatum
7,1 54 240
ocen
7,1 10 1 54240
3,8 5
ocen krytyków
13 dzielnica Ultimatum
powrót do forum filmu 13 dzielnica - Ultimatum

Jestem w stanie zaryzykowac stwierdznie ze to jedna z najgorszych kontynuacji w dziejeach kina.Z dobrego filmu jakim byla jedynka pan szanowny rezyser zrobil totalna masakre.W tym filmie nie ma zadnych konkretnych plusow.Same minusy-poczawszy od fabuly dalej gra aktorska znaczy sie jej brak bo to co pokazywali w tym filmie wola o pomste do nieba.Ogladajc ten film bylem po prostu zazenowanym tym co widze na ekranie.Muzyka to w zasadzie jedna nuta,mialem wrazenie ze slucham ciagle tego samego.13 dzielnica jest filmem o parkour tak myslelm i swietnie z tego sie wywiazala jednyka natomiast w dwojce jest praktycznie akcja ktora moglaby byc w kazadym kinie sensacyjnym.W moim odczuciu klapa na calej linii a Pan Alessandrin(kto to wogole jest?!) jak nie ma pomyslu na film to niech lepiej sie nie zabiera za produkcje ktore go przerastaja.Ocena 2/10

ocenił(a) film na 4
arielos

Zgadzam sie!

ocenił(a) film na 4
arielos

W pelni popieram...i zaraz napisze na ten temat oddzielny temat. Ja daje 4/10 za elementy walki ktory byly dopracowane mistrzowsko...ale i tak ich bylo malo :/

użytkownik usunięty
kamilzb

aż tak krytyczny nie bd jak załozyciel postu, jednak także czuje ogromny niedosyt. byłem pod wrażeniem 1 części a to... grubo ponizej oczekiwań
pozdr

ocenił(a) film na 5
arielos

Dokładnie zgadzam się, plus to faktycznie dobrze dopracowane elementy walki i te wszystkie widowiskowe wstawki ale reszta...

użytkownik usunięty
arielos

Zgadzam się z arielos. Film dno!!
Nie polecam!!

użytkownik usunięty
arielos

podobne mam odczucia 3/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones