PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=748633}

14+

7,7 434
oceny
7,7 10 1 434
14
powrót do forum filmu 14+

Wartościowe kino

ocenił(a) film na 8

To co najbardziej uderza w tym filmie to jego autentyzm, przez co fabuła jest bardzo wiarygodna. I do tego ciepło oraz sympatia do młodych bohaterów. Chwała też reżyserowi za uniknięcie banału i moralizowania.
I tylko szkoda, że w Polsce nie robi się takich filmów, jakby miłość nastolatków była nieobecna lub była tematem tabu. A może zbyt trudnym dla współczesnych polskich reżyserów? Lepiej kręcić komedie romantyczne o niczym i dla nikogo. Szkoda.

ocenił(a) film na 8
pessoaa

Widziałam na 9. Sputnik, Zgadzam się, że świetne kino!
A filmy o nastolatkach chyba są trudniejsze niż komedie romantyczne, Zarówno pod względem scenariuszowym, jak i prowadzenia młodziutkich aktorów.
Nie wiem, czy w Rosji się ich tak znowu dużo kręci. Na Sputniku chyba był tylko jeden tego typ film, a przecież Rosjanie mają kasę i kręcą mnóstwo filmów

ocenił(a) film na 9
BAYA_NOVA

Polecam zatem obejrzeć te filmy: Klass korrekci (Klasa wyrównawcza/ Correction class), Doch (Doughter), Żestokost' (Okrucieństwo)

pessoaa

"I tylko szkoda, że w Polsce nie robi się takich filmów" - a "Baby boom", "Galerianki" ? :) Film dość dziwny, sprawdziłem że aktor z głównej roli miał 17 lat, a wyglądał na dużo młodszego. Dziwny bo kończy się w zasadzie w przysłowiowych "malinach" i tylko matki szkoda, współczułem tej kobiecie, jej syn nie powinien sprowadzać laski do domu, a tym bardziej do łóżka. Miałem po filmie przeczucia że skini go w końcu dopadną.
Dziwi taż obraz policji w tym filmie. Takie byczki mogły bez problemu poradzić sobie ze skinami. Przestraszony chłopak z rozbitą butelką, a obok kilku skinów, a oni co, za tępi żeby domyślić się co się dzieje? Nie wiem w ogóle jak to przeszło przez putinowską cenzurę, przecież władze wolałyby aby policja była odbierana jako pomocna i dbająca o bezpieczeństwo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones