PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30594}

2001: Odyseja komiczna

2001: A Space Travesty
5,7 16 265
ocen
5,7 10 1 16265
4,2 6
ocen krytyków
2001: Odyseja komiczna
powrót do forum filmu 2001: Odyseja komiczna

Żenada!

ocenił(a) film na 2

Nie ukrywam, że mam słabość do tego siwego staruszka, pana Nielsena. Nietety, czepia się coraz gorszych filmów. Jeszcze poprzednie jego komedie ("Ściągany, "Szklanką po łapkach), dało się znieść, ale ten to jest kompletna porażka. Film absolutnie nieśmieszny (poziom dowcipów najczęściej beznadziejny), pozbawiony jakiegokolwiek scenariusza, poza tym baaardzo trudno mi było zauważyć jakich filmów miała to być parodia. Cała produkcja wydaje mi się podejrzana, brak jakielkolwiek promocji, poza Nielsenem nie występują żadne "nazwiska". Mam wrażenie, że film ten został nakręcony jak najmniejszym kosztem (90 % pieniędzy poszło zapewne na gażę dla Nielsena), żeby zarobić pieniądze na ludziach, którzy pójdą na ten film z sympatii do Nielsena, do których ja się zaliczam.
Niestety. Gdzie czasy "Nagich broni"? chciałoby się ze smutkiem zapytać...

użytkownik usunięty
AdrJan

Heh...
Po pierwsze, denerwuja mnie stwierdzenia typu: lepiej wydac pieniadze na cos innego niz bilet do kina na jakis film, ktory jest marny tylko dla pewnej grupy ludzi.
Po drugie, "gdzie czasy Nagich Broni?", hmm... teraz sa inne czasy i nie ma co porownywac tamtych filmow do wspolczesnych. Mozna za to powiedziec, z teraz jest czas Strasznego Filmu, a za kilka lat pewnie jakiegos innego... wole to od ciaglych sukcesow Nielsena, zmiana zawsze jest potrzeba i nie koniecznie musi nam to w 100% grac. To my musimy sie dopasowac do filmu, a nie film do nas - o ile chcemy zlapac klimat danego filmu.

Zgadzam sie, to tak, jakby ktos spytal, dlaczego nikt nie produkuje muzyki na poziomie Pink Floydów i w ich magicznych klimatach? Panta rej!

ocenił(a) film na 5
marcinsteuer

Zobacz teraz jaką "muzykę" się produkuje. Wyszukaj takie pocieszności jak
Trill Pem feat. Wac Toja - NICKI prod. Samiryi
Young Leosia - Jungle Girl feat. Żabson
...tylko nie miej do mnie potem pretensji, że tego odzobaczyć się nie da...

ocenił(a) film na 5
marcinsteuer

https://www.youtube.com/watch?v=JrG0F6yZt3Y
...ale ostrzegam... tego nieodzobaczysz...

ocenił(a) film na 5
AdrJan

Nieeeno, nie ma co tego filmu porównywać do Scarry Movie, bo Odyseja "Tragiczna" jest tragiczna. Zgadzam się z ADRJANEM. Co do ... czasów Nagiej Broni... masz rację, mogły by być... takich komedii jak Naga broń się nie robi, Przecież Naga Broń jest śmieszna nawet dzisiaj komedia jest ponadczasowa więc nie wiem czemu się Ciebie ten kolo czepiał...

Crazy_Ivan

co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

ocenił(a) film na 5
kotbury

Konkretne argumenty poproszę. Taką wypowiedź jak ta twoja tutaj tylko gimbaza może stworzyć... więc?

AdrJan

co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones