PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661776}
6,8 127 305
ocen
6,8 10 1 127305
7,0 20
ocen krytyków
22 Jump Street
powrót do forum filmu 22 Jump Street

to nie film dla ...

ocenił(a) film na 9

bisnesmenów . pseudo krytyków . przemądrzałych frajerów siędzacych w domu 24h na dobe czy
impotentów których nie bawia sceny sexu . TO JEST KOMEDIA DLA LUDZI NORMALNYCH I TYLE
ODE MNIE

karbaro

dlaczego akurat biznesmenów ? xD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kiczek221

jesteś gorszy od biznesmanów ..

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
xinty789

siusiak ? serio ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
karbaro

haha z tego co widze to film dla impotentow intelektualnych..."chamie" :p

ocenił(a) film na 3
karbaro

Aleś ty głupi :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
xinty789

nie przesadzaj, według mnie to zwyczajnie tępy dzidziuś jest, pokolenie naruto, za stary na kołyskę, za młody na inteligencję...

the_men_from_okinawa

a tak swoją drogą, to film jest przeciętny, ale czego się spodziewać po kolesiu, który ocenia filmy "spadaj tato" na 10 xD

ocenił(a) film na 7
karbaro

Popieram. Ja mialem niezly ubaw :)

karbaro

Biznesmeni na forum filmwebu to prawdziwa plaga.

ocenił(a) film na 9
duraq

najgorsi są ci zarozumiali studenci , w internecie szpanują a w realu mięczaki że się tak ładnie wyrarze

ocenił(a) film na 3
karbaro

W lidlu też nie są za twardzi.

ocenił(a) film na 9
Arnaud_Amaury

co fakt to fakt hehe

ocenił(a) film na 4
karbaro

Ten film to gniot w czystej formie. Szkoda słów. Jedyna śmieszna scena, to gdy Ice Cube się dowiedział, że szmit pieprzył jego córkę. Koniec. Reszta to jakieś debilne żarty.

ocenił(a) film na 9
cave8

ok to twój gust i nic mi do tego ale po prawdzie po samym trailerze widać że to taki rodzaj filmu więdz po co pchacie się do tego kina na niego ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 9
karbaro

lepszy od jedynki

ocenił(a) film na 8
karbaro

Twojej wypowiedzi karbaro nie będę nawet komentował. Co do filmu, to jest to jedna z ciekawszych amerykańskich komedii jakie się pojawiły w ostatnim czasie. Humor nie był tak żenujący jaki jakieś Amercian Pie. Było trochę zabawnych sytuacji, można się pośmiać. Jak dla mnie taka zasłużona ósemka.

ocenił(a) film na 9
ThePanB

dokładnie bo komedie są po to aby się na nich śmiać a nie po to aby szukać w nich logiki , wiedz powiedzcie mi po co smutasy chodą na takie filmy ? To tak jakby osoba bojąca się horrorów poszła na horror do kina i daje filmowi 1/10 i pisze tu swoje przemyślenia NO LUDZIEEEEE , czy teraz wszyscy mnie rozumieją ?

ocenił(a) film na 8
karbaro

Generalnie mnie denerwują ludzie, którzy oceniają komedię na 3 albo 4, bo "ach, to jest nic głębokiego, głupie żarty i tyle". no WOW. Czego się spodziewaliście? To miała być komedia i oceniajcie ją według innych kryteriów niż np. film "7 dusz", który jest dramatem, który ma jakiś sens i przesłanie.
Dałam 7, bo to DOBRA komedia. Jasne, zdarzają się żałosne i totalnie głupie, ale ta komedia "22 Jump Street" jest naprawdę miła dla oka. 9 czy 10 nie dam, bo to po prostu dobra komedia, nie rewelacyjna. Poza tym - zna ktoś rewelacyjną inteligentną komedię, która podchodzi pod arcydzieło? Jeśli tak - czekam na wiadomość.

ocenił(a) film na 7
paupawe

Żywot Briana, Monty Python i Święty Graal, mogę jeszcze dodać Big Lebowski, który w pewnych kręgach jest filmem kultowym.

ocenił(a) film na 8
G00N3R

aaa dziękuję bardzo, obejrzę:)

G00N3R

Żywot Briana - nie przesadzajcie... Przestarzały humor który dzisiaj nikogo nie śmieszy. Nie mówię że jest zły albo że śmieszą mnie debilne komedie... 22 Jump street nawet nie widziałem. Ale żywot briana strasznie na siłę starali się być śmieszni i nie bardzo wychodziło

ocenił(a) film na 2
karbaro

to nie film dla .......
a dla kogo?
wg mnie cieniutko mimo fajnej opsady

użytkownik usunięty
karbaro

prawda koleś.

ocenił(a) film na 9
karbaro

A myślałem że zostałem sam w walce z nudziarzami i ponurakami których nie bawią doskonałe komedie.

Pozdro !

ocenił(a) film na 9
fabek07

wzajemnie

ocenił(a) film na 5
karbaro

hahahahahhh
w sumie tym postem byłeś śmieszniejszy niż ten film
Pozdrawiam i odpisz coś śmiesznego jeszcze

ocenił(a) film na 4
Afura

Z tego moglby byc fajny sensacyjny film , kiepska komedia dla gimbusow smiejacych sie z byle czego , jedyne z czego sie smialem to scena jak kapitan sie dowiedzial ze schmitd dymal jego corke ;) reszta do bani

ocenił(a) film na 9
Michal17

to po cholere lazłeś do tego kina kretynie !

ocenił(a) film na 9
karbaro

idź na dramat

ocenił(a) film na 4
karbaro

W kinie nie byłem szkoda by mi było kasy , nie jesteś na moim poziomie zebysmy dyskutowali , twoj jezyk i filmy ktorym dajesz po 10 odpychają mnie
pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
Afura

afura ty gnojku

ocenił(a) film na 5
karbaro

Marne prowo, pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones