PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=217954}

2pac : Nieśmiertelny bandyta

Tupac Shakur: Thug Immortal
7,3 359
ocen
7,3 10 1 359
2pac : Nieśmiertelny bandyta
powrót do forum filmu 2pac : Nieśmiertelny bandyta

Nie wiem ale moim zdaniem Tupac resurection jest doskonałym dokumentem o życiu Tupaca Shakiura .. i nie widziałem innego lepszego dokumentu tego typu

ocenił(a) film na 10
phobos_3

ej a ten film posiada jakies napisy czy trzeba oddzielnie siagnac bo jak tak to skad ?

phobos_3

Jak dla mnie dużo gorszy od Resurrection. Niestety ten film po prostu nudzi.

ocenił(a) film na 10
DarkHunter

Mi bardzo się podobał ten dokument. Zresztą dostępny od jakiegoś czasu na dvd za jakieś 7-8 zł z gazetą. Wracając do tematu sporo w nim np. o tym jak przeniósł się do Marin City i poznawał ludzi no i oczywiście liczne wywiady z osobami z jego środowiska. Moim zdaniem najlepszy czarnoskóry raper wszech czasów.

ocenił(a) film na 7
PolishExperiment

Ten film jest zupełnie inny niż Tupac Resurrection.Więc ciężko też porównać oba dokumenty.Ale wydaje mi się ,że Thug Immortal słabiej wypada przy ''zmartwychwstaniu''

PolishExperiment

sorry ze sie czepiam słówek ale zaciekawiłeś mnie stwierdzeniem iż Pac to :" najlepszy czarnoskóry raper wszech czasów". Uważasz że jakiś biały raper jest lepszy?
Peace

użytkownik usunięty
KubaLBN92

jeżeli chodzi o białego rapera to Eminem zdecydowanie jest najlepszy i trudno porównać głos Paca do Eminema oboje są wyśmienitymi raperami

Może i pod pewnymi względami jest najlepszy wśród białych, na pewno ma fajny flow i głos- chociaz osobiscie nie szanuje go za to co nagrywa w ostatnich latach- to już nie ten sam Em co kiedys a szkoda bo był naprawde calkiem calkiem.
A odnośnie porównania Paca i ema to nie powinno cos takiego miec miejsca, Pac był jest i będzie bogiem rapu, em jednym z wielu

Pozdro:)

phobos_3

Posiada ktoś może polskie napisy do tego filmu?

Mr Shady

na tej stronie można go obejrzeć, o ile komuś się chce reklamy na początku ogladać http://www.vodeon.pl/zobacz-film/B92864D1

phobos_3

kazdy dokument o Pacu jest inny i to zpełenie niz resurrection<<inny bo inny.....chociaz troche tez o to chodzi,że prawa autorskie odgrywały tu zawsze znaczaca role.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones