PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200546}

3:10 do Yumy

3:10 to Yuma
7,4 64 626
ocen
7,4 10 1 64626
6,8 18
ocen krytyków
3:10 do Yumy
powrót do forum filmu 3:10 do Yumy

wrzucajcie tytuły najlepszych waszym zdaniem westernów począwszy od lat 90-tych. Każdy niech wrzuca wg własnej kolejności rankingowej 3 tytuły.
1. Tombstone
2. 3:10 do Yumy
3. Bez przebaczenia

ocenił(a) film na 9
daniel_r78

Ja bym jeszcze dodał:
-"Bezprawie"
-"Zabójstwo Jesse'ego Jamese przez..."
-"Maverick"
-"Appaloosa"
-"Bandyci"

Nie są to na pewno rewelacyjne filmy, ale warto je obejrzeć. A z tych co wymieniłeś najlepszy "3:10 do Yumy", niestety nie oglądałem jeszcze "Bez przebaczenia".

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
rzyczki

1. "BEZ PRZEBACZENIA" i "TAŃCZĄCY Z WILKAMI" !
2. "Propozycja"
3. "Zabójstwo Jesse'ego Jamese przez..."
4. "Truposz"
5. "Tombstone"
6. "3:10 do Yumy"
7. "Bezprawie"
8. "Appaloosa"
9. "Maverick" i "Szybcy i martwi";)
10. "Przedsionek piekła" :0

ocenił(a) film na 7
Dude_

1. Bezapelacyjnie "Bez przebaczenia",
2. "Tombstone"
3. "Maverick"
4. "Tańczący z wilkami",
5. "Truposz"

lonely_no_more

Bez przebaczenia
Tombstone
Bezprawie i 3:10 do Yumy (ciężko mi wybrać lepszy)

Muszę przyznać, że chociaż jestem miłośnikiem westernów, to mam jeszcze karygodne braki w postaci "Tańczącego z wilkami" i "Truposza" (choć ten drugi to podobno western tylko z definicji).

ocenił(a) film na 8
NickError

To ja zachęcam do obejrzenia "Tańczącego z wilkami". Ale co najważniejsze to nie nastawiac się na arcydzięło, nie miec wyhurowanych oczekiwań. Trzeba pamiętac że film trwa 4h i dla niektórych to jest ponad siły.
Ja ten film po prostu uwielbiam, każdą jego minute.

Co do "Truposza" to oczywiście nie nastawiac się na western. To film Jarmusha, jeśli go znasz to wiesz mniej wiecej czego się spodziewac. Obejrzec warto. Choc żeczywiście na liście westernów nie powinien się znaleźc, ale poprostu westernów jest mało więc pewnie dla tego jest wymieniany

ocenił(a) film na 8
Dude_

Ale widze że masz na top liście "Bez przebaczenia" i choc "Tańczący" jest zupełnie inny to te 2 filmy są dla mnie arcydziełami. Nie tylko w swoim gatunku ale wogóle.

Wielkie filmy.

Dude_

Może dzisiaj sobie obejrzę "Tańczącego". Wczoraj oglądałem "Doskonały świat" i zaimponował mi Costner.

ocenił(a) film na 8
Dude_

"Tańczący z wilkami" to film, który po prostu trzeba oberzeć. Jest wspaniały i widziałam go już n razy.

Dude_

Apallosa i Propozycja. O tych filmach niewiele słyszałem. Muszą być dobre skoro tu są

ocenił(a) film na 6
daniel_r78

1. Tombstone
2. Tańczący z wilkami
3. Bez przebaczenia
...............................
Długa, długa przerwa
3:10 do Jumy.

Mnie osobiście film się podobał, ale brakuje mu jednak sporo do wymienionej przeze mnie trójki. Tombstone - niekwestionowany lider tego rankingu -> ofc to moje zdanie! ;)

ocenił(a) film na 9
daniel_r78

Tańczący z Wilkami to arcydzieło kina. Taki western nigdy się już już powtórzy

ocenił(a) film na 8
traveler

Według mnie "3:10 do Yumy" to najlepszy western XXI wieku. Żałuję, że w obecnych czasach wychodzi tak mało westernów.

fanmanu

popieram!!!!!!!!

ocenił(a) film na 8
daniel_r78

Moim zdaniem bezapelacyjnie najlepszym westernem stworzonym po roku 1990 jest BEZ PRZEBACZENIA

ocenił(a) film na 7
holstensa

popieram, że mogliby więcej westernów nowych nagrywać...

ocenił(a) film na 9
piotrek_gawlowski

zdaje sie ze to byl poczatek lat 90. ale nawet jesli nie to trzeba dodac do tej listy Mlode Strzelby 1 i 2 z przewaga na dwojke :) No i Ostatni Zywy Bandyta z Rourke - tez dobre. Wyatt Earp z Costnerem choc pod wzgledem akcji Tombstone lepszy. Do reszty nie mam zastrzezen wszystkie z nich sa dobre a 15:10 pokochalem od pierwszych sekund :)

ocenił(a) film na 9
daniel_r78

Szybcy i martwi
http://www.filmweb.pl/f9987/Szybcy+i+martwi,1995

ocenił(a) film na 6
khef

Seraphim Falls jest niezly, chociaz skrzypi scena z pozarem chaty.

ocenił(a) film na 8
daniel_r78

1. Tombstone
2. Bez przebaczenia
3. Tańczący z wilkami
4. 3:10 do Yumy
5. Ned Kelly
6. Propozycja
wrzuciłem sześć tytułów, bo je lubię, a trudno było mi wybrać lepsze z tych, które powstały w ostatnich dwudziestu latach.

daniel_r78

bez przebaczenia oraz Wyjęty spod prawa Josey Wales

ocenił(a) film na 6
fenomen1916

dziwne ze nikt nie podal jeszcze- Silverado, z tego co pamietam to wporzadku.

ocenił(a) film na 8
DonVitoCorleone

Tak tylko że "Silverado" jest z 1985

ocenił(a) film na 6
Dude_

moj blad. choc oczywiscie jedyny genialny stricte western to unforgiven. tanczacy to taki dramat-historyczny tez. a silverado tak podswiadomie mi sie nasunelo bo to juz po "epoce" westernu. i rozumiejac inencje autora tamtu, uwazam, ze mozna by dorzucic te z lat 80-tych...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones