PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3494}
7,5 23 681
ocen
7,5 10 1 23681
7,2 9
ocen krytyków
300 mil do nieba
powrót do forum filmu 300 mil do nieba

Pamiętam...

ocenił(a) film na 8

W tym samym roku kiedy powstał ten film wyjechaliśmy z rodziną na zachód to było ogromne przeżycie dla 9 latka zobaczyłem tam zabawki których u nas nie widziałem nawet w tv,słodycze o których pojęcia istnienia nie miałem,czyste zadbane ulice,nowoczesne auta inne niż u nas ,wszystko wydawało się idealne choć byłem dzieckiem różnica rzucała się w oczy ,czułem się jak w krainie czarów...po jakimś czasie wróciliśmy do Polski rodzina po czasie z powrotem wyjechała na zachód ja zostałem w Polsce jednak tutaj czuje się najlepiej,pomimo wszystko ..ale wtedy to była ogromna różnica zachód a Polska...

ocenił(a) film na 9
dominik1980

Na Zachodzie nie byłem, ale pamiętam jakie wrażenie robiły na mnie te fragmenty filmu, które działy się w Danii, w początkach lat dziewięćdziesiątych ich widok wywoływał u mnie podobne uczucie: bogactwa, dostatku, szczęścia. Tak, tak, my jeszcze pamiętamy czasy, gdy Zachód obdarzono kultem (dla ścisłości: jestem dwa lata młodszy od Ciebie). A dziś: no cóż, nieco się zmieniło i ten Zachód oglądany dziś może się wydać lekko przaśny. Minął już czas takiego zachwytu nim...

ocenił(a) film na 8
Maluch1844

Nie ma już dużej różnicy między Polską a Zachodem oczywiście pomijając płacę i szacunek do bliźnich,reszta coraz bardziej podobna.. z czasem może się całkiem wyrówna..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones