PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794796}

303. Bitwa o Anglię

Hurricane: Squadron 303
5,4 25 662
oceny
5,4 10 1 25662
4,7 12
ocen krytyków
303. Bitwa o Anglię
powrót do forum filmu 303. Bitwa o Anglię

Zamiast uronić łzę nad poległymi lotnikami to chciało mi się płakać nad samym sobą co ja muszę oglądać w tym kinie. Naprawdę dawno nie widziałem takiej porażki. Specjalnie założyłem tu konto aby napisać jak bardzo jestem wkur***** na ten syf. Gra aktorska bardzo słaba. Na historii się nie znam więc nie wiem czy był zgodny czy nie, nie obchodzi mnie to. Idę do kina po efekty i emocje. Tutaj dostałem aż nadto emocji. Totalne wkur***** na bezsensownie stracone 5dych i czas. Efekty specjalne rodem z epoki kamienia łupanego. Jak takie samolociki na sznureczkach zawieszone a w tle niebieskiego przescieradlo. Ogladajac ten chłam niedowierzalem że można to aż tak spier****. Cały film poprostu absolutnie nudny a wisienka na tym papierzaku była akcja podczas tych strzelanin w powietrzu a właściwie to jej kompletny brak, brak czegokolwiek. Nawet ten pseudo wątek miłosny spier***** na potęgę. I jak tu chodzić do kina? Po co???? Po taki syf??? Jedyna nadzieja w tym kolejnym 303 co ma być niedługo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones