PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654013}

3096 dni

3096 Tage
7,1 43 411
ocen
7,1 10 1 43411
3096 dni
powrót do forum filmu 3096 dni
ocenił(a) film na 7
trancefan1986

Moje odczucia są identyczne. Przez cały film myślałam tylko o tym jakie tortury byłyby odpowiednie dla takich zwyroli.

ocenił(a) film na 7
Folari

Niestety los był dla niego łaskawy.. a szkoda...

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
lotus_85

Nie tak do końca. Po wznowieniu śledztwa wyszło sporo niespójności z samym oprawcą. Podobno jego ciało było zbyt mało zmasakrowane jak na podłożenie się pod pociąg. Obcięta była głowa a to przez wydział kryminalny było potraktowane jako pomoc osób trzecich. Sama historia budzi wiele zastrzeżeń. Podejrzana była matka poszkodowanej i przyjaciel antybohatera.

ocenił(a) film na 6
RAC_79

Tylko, że maszynista sam widział, jak Prokopil położył się na torach...

ocenił(a) film na 6
Morska_Bryza

Opierasz się na tym co zobaczyłaś w filmie czy na śledztwie policji? Musisz mi wybaczyć, ale minął rok od obejrzenia tego filmu i szczegóły uleciały.

ocenił(a) film na 6
RAC_79

Opieram się na filmach dokumentalnych o tej sprawie. Na filmach fabularnych, jeśli dotyczą prawdziwych wydarzeń, nie opieram się nigdy.

ocenił(a) film na 6
Morska_Bryza

W takim razie poproszę film dokumentalny, chociaż nie jest to najwiarygodniejsze źródło informacji, jednak chętnie zobaczę.

ocenił(a) film na 6
RAC_79

Kanał Stanowo.com

ocenił(a) film na 6
Morska_Bryza

Myślałem, że opierasz się na jakimś rzetelnym źródle.

ocenił(a) film na 6
RAC_79

Cóż, dla mnie jest rzetelne. Jaśmin sięga do mnóstwa źródeł i nie są to portale informacyjne w stylu Faktu czy SE.

ocenił(a) film na 6
Morska_Bryza

Cieszę się, że swoją wiedzę czerpiesz z przemówień youtuberów xD

ocenił(a) film na 6
RAC_79

Radzę jeszcze raz przeczytać moją poprzednią wypowiedź.

ocenił(a) film na 6
Morska_Bryza

Wybacz, że nie biorę cię poważnie w dyskusji xD Powód już podałem w ironii. Pozdrawiam Serdecznie.

ocenił(a) film na 6
RAC_79

Nie martw się, dam sobie z tym jakoś radę... Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
Morska_Bryza

No martwię się, bo większość swojej wiedzy pewnie czerpiesz z YT. Trochę beka xD

ocenił(a) film na 6
RAC_79

Podziwiam przenikliwość i znajomość moich nawyków :) Cóż, YT nie składa się tylko z filmików makijażowych i pseudointeligentnych gadek motywacyjnych. Źródła filmu, o którym wspomniałam są w nim podane. Jeśli nie chcesz się zapoznać- twoja wola. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 6
Morska_Bryza

^Winny się tłumaczy, proszę pani. Pozdrawiam Serdecznie.

ocenił(a) film na 6
RAC_79

Nie wiem, gdzie tu tłumaczenie, ale ok... :)

ocenił(a) film na 6
Morska_Bryza

Polecam książki, nikt z pani nie będzie śmiał. Pozdrawiam serdecznie.

użytkownik usunięty
Folari

a oni się pewnie zastanawiaja jakie byłby by odpowiednie dla ciebie

ocenił(a) film na 7

Gratuluję elokwencji.

trancefan1986

Mam to samo... obejrzałabym ale od razu mam macymalne ciśnienie

użytkownik usunięty
trancefan1986

chwalisz się czy żalisz?

ocenił(a) film na 6
trancefan1986

*SPOILER*

W zasadzie w filmie nie jest pokazana relacja seksualna z dzieckiem, z obrazu wynika, że poczekał z aktem, aż skończy z 16 lat. Nie zmienia to faktu, że powinna go spotkać kara.

ocenił(a) film na 9
marta1945

Dokładnie.

marta1945

Bardzo dobrze, że to napisałaś. Sporo bydełka tutaj nie zna znaczeń słów.

użytkownik usunięty
trancefan1986

Takich to tylko rozstrzelac, a nie w więzieniu trzymać.

ocenił(a) film na 6
trancefan1986

Pedofila? Chyba nie znasz znaczenia tego słowa. Albo tej historii.

ocenił(a) film na 6
trancefan1986

On nie był pedofilem. Posuwał pełnoletnią, a to dla pedofila ocierałoby się o nekrofilię. On był zwykłym romantykiem. Nawet dom przebudował pod perspektywiczną miłość.

ocenił(a) film na 7
trancefan1986

To nie jest film o pedofilu, w ogóle nie o to chodzi, motywem tego porwania nie była relacja seksualna, to następuje niejako przy okazji (i dziewczyna nie byłą już dzieckiem). Ogólnie nie wiadomo co było motywem, dlatego właśnie sprawca jest tak pokręcony...

trancefan1986

oj ja jestem w trakcie filmu i se mowie to tylko film to aktor rzaden pedofil bo mam ochote typa zlinczowac ...

trancefan1986

to nie jest film o pedofilu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones