PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838521}

355

The 355
5,1 4 858
ocen
5,1 10 1 4858
2,8 9
ocen krytyków
355
powrót do forum filmu 355

I znowu będzie pisk, że wredni faceci nie poszli na to do kina na świecie. No ale produkcja CHINY/usa, więc oglądalność będzie kosmiczna - no niech się tam ktoś odważy nie pójść do kina na to arcydzieło.

Mordechaj_Sauerland

Raczej.... MILF-y Czarliego

Mordechaj_Sauerland

Nawet kobitki nie poszły, dawno takiej klapy w Box Office nie było!

cxap

Bo kino akcji z reguły oglądają faceci, a te kobiety, które kino akcji lubią, wiedziały, że to będzie shit i dlatego też to olały - zresztą bardzo słusznie.

Mordechaj_Sauerland

Gdyby film był przynajmniej dobry, a recenzje fatalne...

Mordechaj_Sauerland

Oczywiście, że tak jest! Jak Chris Hemsworth kopie w filmie faceta tak, że on przez ścianę przelatuje (Extraction) to mi dech odbiera. Jak robi coś podobnego kobieta postury Penelope Cruz - mogę się tylko śmiać. Uwaga! Superbohaterki z mocami, to odrębna kategoria.

descolada

"Jak Chris Hemsworth kopie w filmie faceta tak, że on przez ścianę przelatuje (Extraction) to mi dech odbiera."

Aż się boję spytać, jak byłabyś w stanie oglądać Commando/Cobrę/Życzenie Śmierci, z których testosteron wylewa się niczym wodospad Niagara.

ocenił(a) film na 2
Mordechaj_Sauerland

Klapa finansowa stała się po weekendzie faktem. Teraz czas na kontratak mediów z narracją o toksycznych smalcach, które nie chcą tego oglądać, gdyż boją się silnych i niezależnych kobiet.

Mordechaj_Sauerland

Na razie to słychać tylko piski samczyków...bo samiec to za duże słowo

ocenił(a) film na 4
sillvi

Samczyków ? To i tak bardzo mało adekwatne w stosunku do bezjajecznych ciołków ,którzy gdy chcą zobaczyć chłopa z ikrą muszą iść do kina :)

ocenił(a) film na 2
sillvi

Mężczyźni są zwyczajnie lepsi od kobiet we wszystkim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones