PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114096}

36

36 Quai des Orfèvres
7,3 9 964
oceny
7,3 10 1 9964
6,4 5
ocen krytyków
36
powrót do forum filmu 36

REWELACYJNY DUET

ocenił(a) film na 10

Mistrzowskie wykonanie, klimatyczna muzyka, intryga i scenariusz - doskonałe, zawiłość akcji, realia, ludzie - ogromne wrażenie robi, całość przyprawiona włoską alfą i niemiecką bavarią dla mnie 10 w ciemno.

pozdr

czajnik

ocenił(a) film na 10
czajnik_5

Zgadza sie , Depardieu-Autueil to kapitalny duet znacznie lepszy od duetu De Niro - Pacino którzy jedyne co potrafią do stroić fochy i zgrywac niewiadomo jakich męczenników

ocenił(a) film na 2
czajnik_5

nu dydy.... zaraz zaraz zaraz... czegoś nie załapałem! Jakie zawiłości akcji masz na myśli? Jaką akcję?! no ba, scenariusz to normalnie niewypał- naciągany, sztuczny, powielony i pełen przypadków- i to mało prawdopodobnych. A to, to nie jest komplement bynajmniej. Co do wykonania- to też krzyżyk. Brava jedynie dla muzyki i aktorów, bo nie spaprali, a mieli prawo.

ocenił(a) film na 4
jc_

Kurcze, bolą mnie palce od biegania po klawiaturze i n-tej syzyfowej próby uświadomienia tłumu. Ludzie, podajcie coś, co naprawdę może świadczyć, o tym, iż 36 to film, który zasługuje na 10/10. Ja siedzę, myślę (co w piątki zdarza mi się wyjątkowo rzadko) i nie mogę na nic wpaść. I w ogóle co wy macie do jakichś męczenników w rolach American-Italians i gdzie je niby widzicie? Może Pacino w Scarface? De Niro w "Poznaj moich Starych?" Chyba poznaj mój strych. Kolejny patent - zawiłość akcji. Przecież ta cała "zawiłość" to nic innego jak nagromadzenie niedomówień i błędów scenarzysty o żadnej wadze czy to artystycznej, czy komercyjnej. Aha, i jeżeli jeszcze oceniasz film po tym, kto się w nim czym wozi to odsyłam do Zbuntowanego Anioła z Orreiro. Tam argentyńska śmietana wozi się porshe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones