PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=543993}

41-letni prawiczek zalicza wpadkę z Sarą Marshall

The 41 Year Old Virgin Who Knocked Up Sarah Marshall and Felt Superbad About It
3,5 2 249
ocen
3,5 10 1 2249
41 letni prawiczek zalicza wpadkę z Sarą Marshall
powrót do forum filmu 41-letni prawiczek zalicza wpadkę z Sarą Marshall

jest to największy bubel jak widziałem, właściwie żadnej fabuły, wszystko pomieszane poplątane, film składa się ze scenek, które nie mają właściwie ze sobą żadnego powiązania. Żałosna i jaszcze raz żałosna próba zrobienia komedii czy parodii czegoś - właściwie nie wiem czego
Jeżeli macie wolny wieczór i nie za bardzo wiecie co zrobić z czasem i przyszłoby wam do głowy zobaczyć ten film NIE RÓBCIE TEGO POD ŻADNYM POZOREM lepiej iść spać

ocenił(a) film na 2
karson_z

dokładnie zgadzam się ŻAŁOSNE

ocenił(a) film na 7
karson_z

mnie się film podobał, chociaż przyznam że jest to humor którego nie każdy śmieszy, a tak dokładniej jest to parodia "40letniego prawiczka", "Wpadki", "American Pie", "Mroczne widmo", 'Supersamca", "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona", "Borata" i "Sagi Zmierzch", a z parodiami już tak jest że fabuła nie całkiem musi trzymać się kupy chociaż mi tam wszystko pasowało

karson_z

Powiem szczerze że lubię filmy które są głupie że aż śmieszne ale to coś to KATASTROFA !!!!!!!!

ocenił(a) film na 3
karson_z

uważam odwrotnie - fabuła wyjątkowo trzyma się kupy (czyli sensu, nie mylić z prawdziwą kupą ;P) może nie widziałeś wszystkich sparodiowanych tu filmów skoro wydaje ci się to niepowiązane. bo jak dla mnie akurat płynność w przeskakiwaniu między kolejnymi komediami w linii fabularnej jest najmocniejszą stroną tego filmu... może nie jakoś wybitnie mocną ale największą ;) ja tylko żałuję że obejrzałam go sama i na trzeźwo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones