PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10005986}

65

4,7 14 383
oceny
4,7 10 1 14383
3,2 11
ocen krytyków
65
powrót do forum filmu 65

dno i metr mułu.

ocenił(a) film na 2

to jest tak marny film że aż dziw bierze że to jest w kinach

skuteczny

o żesz aż tak ? :O no to teraz mam zagwozdkę czy iść na to :/

l_d_21

Nie polecam. Jeśli wahasz się nad wyborem, bo np. nie masz kasy albo czasu, to idź na inny film. To film bez fabuły, bez żadnego wyjaśnienia. Koleś ląduje na Ziemi 65 mln lat temu, gdzie musi walczyć z dinozaurami. Wiemy po co leci (nawet tu wiemy o jego celu, bo nie o celu samej misji), ale nie wiemy jak przeniósł się w czasie. Do Parku Jurajskiego ten film nie ma kompletnie żadnego startu. Dla mnie film praktycznie bez żadnego sensu. Cały opis wystarczy do znajomości filmu. Byłem na tym czymś w Heliosie wczoraj, bo najtańsze bilety są we wtorek i dobrze zrobiłem. Kompletna strata czasu. Nawet trudno tu cokolwiek zaspoilerować. Jeśli ktoś chce zobaczyć jak bohater walczy z dinozaurami, to można iść. Można iść na randkę, ale tylko wtedy, gdy kogoś nie obchodzi film, tylko chce się trochę poprzytulać czy pomacać w tylnym rzędzie. I to chyba jedyny sens pójścia do kina. Do tego się ten film jeszcze nadaje. Dla fabuły i sensacji to strata czasu, już lepiej iść na Johna Wicka 4, gdzie fabuła jest tylko pretekstem dla nawalanki, ale jest jej na pewno więcej niż w tym filmie.

ocenił(a) film na 4
alistair80

No film trochę głupi, ale akurat nigdzie nie jest powiedziane ze on przeniósł się w czasie.

ocenił(a) film na 5
alistair80

Ty w ogóle oglądałeś ten film? Przecież nie ma nic o przenoszeniu się w czasie. Gość jest humanoidalnym kosmitą z odległej galaktyki. Ten film też nie jest filmem akcji, tylko Survival Thrillerem Sci-Fi. Jak się idzie na niego z takim podejściem, to jest ok. Od siebie dałem 5, za "cliche" momenty, ale dla niektórych może to być i 7/10.

jeloneq7

A co sądzisz o takich co twierdzą że prawda nie istnieje. Twoim zdaniem mówią prawdę??

Niobe_FW

Ja myślę, że warto najpierw rozważyć czy istnieje cokolwiek przed zabawą w takie paradoksy :)

ocenił(a) film na 2
jeloneq7

Nie jest OK. Jest całkowicie beznadziejnym thrillerem S-F. Gość nie jest żadnym humanoidalnym kosmitą, bo humanoidalni kosmici wyglądają inaczej. E.T. jest humanoidalnym kosmitą. Ten tutaj to człowiek, ma wygląd człowieka, zachowanie człowieka, zwyczaje człowieka. Nie wiadomo tylko co robi 65 mln lat temu na innej planecie.

Leszy2

Twórcy przyjęli, że jedna z cywilizacji, o których wspomina się na początku filmu, przeszła podobną ewolucję jak my, wynikiem czego powstał gatunek podobny do naszego ale na innej planecie. Czy tak trudno to zrozumieć i przyjąć? Gdzie jest napisane, że ewolucja nie może zakończyć się tak samo lub podobnie mimo odmiennych środowisk? Skąd to przekonanie, że nie tak wyglądają humanoidalni kosmici?

ocenił(a) film na 2
Piotrek_K79

Nie bądź dzieckiem.

Leszy2

uuu, ale pocisk. Nie ma argumentu, to obraża. Ale dorosły XD. Serio wyluzuj, to tylko film, a tam mogli zrobić z kosmitów wyglądających jak ludzie i tyle. Koniec filozofii.

Leszy2

My też jesteśmy kosmitami tak Apropo tematu

j00zef

Chyba Ty, chyba że mówisz o swojej rodzinie lub grupie to sorry.

ocenił(a) film na 2
alistair80

On się nie przeniósł w czasie tylko wystartował z innej planety i spadł na ziemię jaka była przed dzień uderzenia asteroidy (taki farcik). Film gówniany, głupi i nudny. Strata czasu.

ocenił(a) film na 3
alistair80

On się nie przeniósł w czasie jak coś, gość jest z innej cywilizacji która widać ma ch*ja wartch pilotów. Sam film to kupa gówna.

alistair80

Przeniósł się w czasie? Jaja sobie robisz?

alistair80

To dramat sci-fi a nie Jurassic Park, może nie jest to film który powinien trafić do kin czyli popkornorzerców, ale to jednak dobry film w swojej kategorii.

RadoslawKamil

Film całkiem dobry, oglądałem go z dużo większą przyjemności niż podobną produkcję z rodziną Smithów (After Earth). Ludzie chcieli obejrzeć Jurassic Park, a dostali dramat w realiach jurajskich, reklama i kategoryzacja wprowadzają w błąd, niemniej film przyjemny do obejrzenia.

alistair80

XDDDD to są właśnie typowi oceniający i pseudokrytycy, recenzenci, z filmweba. Nie oglądają uważnie lub wymyślają sobie własną fabułę do filmu i na podstawie swoich urojeń płacza na forum, że film jest tragiczny xDD no niestety nie ma licencji na wystawianie opinii i każdy prosty człowiek może wystawić swoją nierzetelną i błedna, wprowadzając nawet innych w błąd, ale to tylko dowodzi że jednak film w rzeczywistości jest lepszy niż te tęgie głowy forsują, że nie xD

l_d_21

2/10 i żadne kombinacje nic tu nie zmienią...

ocenił(a) film na 6
skuteczny

Ja pier... jak będziecie wszyscy tak marudzić, niedługo nic w kinie nie będą puszczać, tylko głupie polskie komedie.
Film ma nielogiczną fabułę, ale gra aktorska jest na wysokim poziomie, efekty są rewelacyjne, ujęcia i sceneria na najwyższym poziomie, więc film zasługuje przynajmniej na średnią ocenę, czyli 5. Skoro tu oceniłeś na 2, jak ocenisz film totalnie amatorski kręcony zwykłą kamerą do tego z ręki, a aktorzy to zwykli ludzie nie mający pojęcia o aktorstwie ?

ocenił(a) film na 2
sonsakul

robią takie chały właśnie dla takich ludzi dla których mad max jest arcydziełem.
serio 7 dałeś?
xDDD

ocenił(a) film na 2
sonsakul

Co jest na wysokim poziomie?

ocenił(a) film na 3
b_r_z_u_c_h

no na wysokim poziomie jest to jak gówniany jest ten film

ocenił(a) film na 4
sonsakul

oceniaj częściej nowe produkcje. Im dasz większą notę, tym bardziej trzeba będzie to omijać.

ocenił(a) film na 2
skuteczny

Lubię firmy s f i ucieszyłam się, że pojawiło się coś nowego. Ale ten film jest beznadziejny. I nawet nie chce mi się tłumaczyć dlaczego. Za dużo byłoby pisania.

ocenił(a) film na 2
norika

Niestety :(

ocenił(a) film na 3
skuteczny

Film tragedia, dinozaurów tam tyle co kot napłakał. Przez 3/4 filmu po prostu idą przez las. To jest Adam Driver gadający do dzieciaka, który go nie rozumie, ale jednak jakoś rozumie. A raptory są mniejsze niż mój ku..tas, więc trochę żenada. Nie ma żadnych roślinożernych dinozaurów właściwie, jest taka nuda że aż trudno uwierzyć, że to nakręcono.

skuteczny

Zgadzam się , dziwi mnie że AD zagrał w czymś takim ,szkoda na to czasu i nie jest to film czysto rozrywkowy jak sugerują co po niektórzy to jest męczarnia

skuteczny

Wąsaty Adolf ujeżdżający odwiecznie germańskiego dino ma więcej sensu niż scenariusz tego czegoś. Btw: ciekawe, czy Driver czytał scenariusz przed angażem, czy tylko na kwotę przelewu patrzył?

ocenił(a) film na 1
skuteczny

Film nie dno i muł a wręcz masakra. To nie jest żadne kino tylko mega gniot i porażka

ocenił(a) film na 3
skuteczny

Oglądałem wczoraj na HBO z trailerów wydawał się być spoko - ale jak się okazało tylko z trailerów. Ogólnie nudny i chu..wy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones