PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=256128}

7 dziewic

7 vírgenes
6,5 1 130
ocen
6,5 10 1 1130
7 dziewic
powrót do forum filmu 7 dziewic

niech ktos napisze oco chodzi w tym filmie. Bardzo mi sie spodobal ale koncowki w ogole nie rozumiem. jakby skonczyl sie w polowie..

ocenił(a) film na 6
phantombas

no też za bardzo tego filmu nie rozumiem... zwłaszcza tego jak tytuł ma się do fabuły?

ocenił(a) film na 3
phantombas

Też nie ogarnełam, w sumie oglądałam tylko dla głównego aktora, który zachwycił mnie w filmie Złodzieje - polecam, natomiast w tym filmie nic mi sie nie podobało

ocenił(a) film na 6
fanka_3

7 dziewic do od gry, w którą grał kolega bohatera,ale dziwne jest czemu ona tak się nazywała! ;D A film ukazuje życie takich ludzi, koniec też ,że uciekają całe życie ...

phantombas

<SPOJLER> z jednej strony Ci ludzie chcieliby zmienić swoje życie – Tano i jego brat chcieliby uciec gdzieś, rozpocząć wszystko od nowa, Richi zastanawiał się nad pójściem do pracy, marzył o własnym, pięknym mieszkaniu – niemniej jednak żaden z nich nie ma odwagi, czy siły żeby się zmienić – brną w kłopoty, błędne decyzje, itd… Z drugiej strony film kończy się, jak zielony niedźwiedź (na koszulce Jose Marii) „atakuje” Richi’ego (jak z przepowiedni, która wyszła mu w tytułowej grze), co po części ostatecznie skłania Tano do ucieczki, a jego brat decyduje się mu w tym pomóc – pozwalając mu wyjść z samochodu, odwożąc go z przepustki do poprawczaka… Tano zapewne wierzy, że ucieczka odmieni zupełnie jego życie… ale zielony niedźwiedź to tak jakby symboliczne przesłanie, że od przeznaczenia nie uciekniesz… że oni mogą sobie marzyć o lepszym życiu, ale ostatecznie i tak przeznaczenie ich dosięgnie… oczywiście to tylko mój odbiór filmu, który każdy może zrozumieć inaczej ;)

Natasha87

bardzo mi sie podoba Twoja interpretacja:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones