PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=164012}

7 sekund

7 Seconds
6,0 6 796
ocen
6,0 10 1 6796
7 sekund
powrót do forum filmu 7 sekund

Może i nie jest to dzieło w temacie sensacji ale nie można też tego nazwać kompletnym gniotem. Należałoby ustalić wzorzec dzieła w takim razie co jest niemożliwe gdyż tyle jest gustów ile ludzi na świecie toteż nie przesadzajmy. Film jest całkiem dobry. Wciąga i dobrze się go ogląda.

ocenił(a) film na 7
Amenhotep

Zgadzam sie z ta opinia. Mnie osobiscie film wciagnal i zaskoczyl, poniewaz nie spodziewalam sie takiego zakonczenia. Daje 7/10

ocenił(a) film na 6
nowaliza

Ja co do zakończenia spodziewałem się takiego, ale film mi się i tak podobał. A co do samego wykonania to ma stasznie dużo wpadek. Snipes otwiera drzwi blondynie a w kolejnym ujęciu są zamknięte, jednak wychodząc zmienia się kamera i były już otwarte. Tak samo w pościgach czasami auto jest mniej uszkodzone niż w scenie wcześniej, no i oczywiście wchodzenie na rambo z pistakiem, ale to taki już urok tych filmów:). Daje słabe 6/10

ocenił(a) film na 6
Askaron

Spełnił moje oczekiwania, dla mnie b. dobry film akcji, z zaskakującym zakończeniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones