PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=240275}

9

7,4 58 067
ocen
7,4 10 1 58067
6,0 18
ocen krytyków
9
powrót do forum filmu 9

Mam nadzieję, że polscy dystrybutorzy nie okażą się aż tak wielkimi idiotami by sprofanować ten film wprowadzając go w naszych kinach w wersji dubbingowanej! Wydaje się to niemożliwe ale już nie takie rzeczy wyprawiali! Co o tym sądzicie?

ocenił(a) film na 8
Platek

filmy z dubbingiem tracą klimat również jestem za nie wprowadzaniem ale wtedy pewnie w Polsce film nie zarobi tyle bo nikomu nie będzie się chciało czytac taki kraj.

ocenił(a) film na 7
Imaginations

wtedy wogóle nie zarobi, bo film do których ma trafić film nie trafi, a ludzie będą woleli obejrzeć film w orginalnej ścieżce z neta niż ch.ujoszczyzne w kinie. Tak jak z Potterami. Oni je w tym kinie kastrują z klimatu, przez ten dubbing.

Imaginations

Jaka ta Polska zła i beznadziejna...

Zobacz co się dzieje w Niemczech.

ocenił(a) film na 7
Morgan_Mortimer_Graff

to co z Simpsonami zrobili to porażka była. Przez ten dubbing to wyszła jakaś kiczowata bajka. Dobrze, ze w kinie w Anglii nie było polskiego dubbingu, choć pewnie nie długo i ten luksus nam zabiorą ;d

ocenił(a) film na 7
Morgan_Mortimer_Graff

niestety Polska jest pod względem dystrybucji i czegokolwiek związanego z filmami beznadziejna.

W niemczech to jest wogóle paranoja z dubbingiem, ale czego można się po tym narodzie spodziewać?

ocenił(a) film na 7
Redgard

i jeszcze mnie te kinopleksy wkurzają... nie dość, ze badziew puszczają, to przez z nich moje małe kina poupadały. eh się porobiło... już wolałem ze szczurami filmy oglądać...

ocenił(a) film na 7
Imaginations

Przecież wszystkie filmy są z napisami to i tak trzeba czytać więc o co chodzi?

ocenił(a) film na 8
Platek

Nic nie wskazuje na to, że będzie dubbing ;) jak na razie w obsadzie nie ma info o dubbingu ;) premiera zbliża się wielkimi krokami, a w obsadzie cicho sza ;)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones