PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=240275}

9

7,4 58 067
ocen
7,4 10 1 58067
6,0 18
ocen krytyków
9
powrót do forum filmu 9

fajnie się oglądalo CAMa fakt, ale warto to zobaczyć w SUPER JAKOŚĆI. a kupię też ale to juz na DVD bo nie mam oddtwarzacza BR

ocenił(a) film na 8
fafikozoom

nie rozumie ogladania filmów z CAMa i innych kiepskich kopii. ja wole poczekać i mieć w oryginale, pełna wersję z gobrą grafiką i dzwiękiem dodatkami i wszystkim co daje DVD lub BRD.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
docent88

zdajesz sobie sprawę że należy ci się raport, nie za sianie torrentami, na co osobiście leję, ale za populowanie głupoty, która nawet wygóglać sobie niczego nie potrafi, bo pójdzie na forum i mu jakiś samarytanin linka od razu poda?

ocenił(a) film na 9
ovis

Ale może właśnie nikt mu nigdy samarytańsko ręki nie podał i przez to się nie nauczył. A teraz Sam powinien dać radę. Edukacja przez "pokazanie czegoś palcem".
A pozatym ja podaję link do strony gdzie ktoś to zamieścił. Nie każę nikomu ściągać.

fafikozoom

Pomijając kwestię piractwa to takie kopie z kina to jakaś parodia dla mnie jest. Ludzie oglądając takie coś tylko psują sobie wrażenia z filmu i potem naprawdę dobry film oceniają średnio, bo mało co dojrzeli na nim, a jeszcze mniej usłyszeli. Jeśli o mnie chodzi to gdybym miał wybór VHS albo CAM, to wybrałbym VHS.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones