PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=240275}

9

7,4 58 069
ocen
7,4 10 1 58069
6,0 18
ocen krytyków
9
powrót do forum filmu 9

tak jak w temacie. Obejrzałem kiedyś ten krótkometrażowy 9 Ackera. Specjalnie mnie jakoś nie zachwycił, gdyż oglądając pewnego razu mase animowanych krótkometrażówek "9" utoneła gdzieś tam wśród nich. Teraz sobie o nim przypomniałem przy okazji kinowej wersji i to co zobaczyłem na zwiastunie wgniotło mnie w fotel, wyczochrało za mosznę i postawiło włosy dęba. Film wprost ocieka taką fajną tajemniczą akcją, niesamowitym klimatem i poprostu genialnymi postaciami, które mi przypominają little big planet :) Ja patrzę na nie i już wiem, że je lubię :) Muzyka świetnie dobrana, sama historia zapewne też będzie ciekawa i osadzenie w takim czasie, a nie innym też daje do myślenia, czyli życie ludzi skończyło się. Mieliśmy potencjał, ale go zaprzepaściliśmy. Design tej produkcji jest poprostu przekozak, a wraz z tymi szmacianymi lalkami powoduje, że jest to dla mnie numer uno tego roku.

Redgard

Ja zbieram jaja z ziemi!! a jak je pozbieram to za kilka miechów, jak obejrzę ten film, to mi je urwie z powrotem ...

Redgard

No !!!!
Film będzie musiał mieć zajebisty klimat!!!!!! takie lubię....
fabuła i realizacja będą wgniatać w fotel! i ta muzyka...cudo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones