PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567133}

96 minut

96 Minutes
6,0 2 819
ocen
6,0 10 1 2819
96 minut
powrót do forum filmu 96 minut

Według mnie film świetny.

Przejmujące studium zła. Bardzo angażuje, oglądałem ze spiętym żołądkiem.

Jeśli ktoś wątpi, że zło może mieć jak najbardziej namacalną postać, to musi go obejrzeć - film
oparty na faktach.
Mimo przygnębienia i frustracji jaką funduje widzowi, nie powinno się go omijać.

ocenił(a) film na 7
NaWspak

Ośmielę się spróbować wyjaśnić częściowo taką, a nie inną ocenę. Sądze, że wpływ na to w szczególności ma nieświadomość ludzi oglądających film i traktujących go czysto jako rozrywke. Ten tytuł zdecydowanie wymaga odrobine głębszego poznania/zrozumienia ale o tym dokładnie nie chciałbym pisać żeby komuś przypadkiem nie popsuć seansu.

Pozdrawiam,
Novi.

ocenił(a) film na 8
jarek_nowinowski

Zgodzę się - oczywiście nei jest to kino rozrywkowe, ale przecież nikt tak tego filmu nie reklamuje :) Ale z drugiej strony nie powiedziałbym o tym filmie wcale, że jest monotonny i wymagający od widza dużej dozy cierpliwości - przeciwnie, film bardzo wciąga stopniowo dozowanym napięciem, świetną gra aktorską, narastającym dramatyzmem sytuacji - w tym sensie wydaje mi się bardzo "gładki" w odbiorze. Włączyłem go sobie późno w nocy i naprawdę musiałem obejrzeć do końca.

ocenił(a) film na 7
NaWspak

Tak jak napisałeś film wciąga stopniowo, fajnie się to ogląda, nie razi w żadnym fragmencie gra aktorska. Też jestem zaskoczony tak niską oceną, ale to potwierdza, że nie ma co sugerować się opiniami na filmwebie. Polecam film szczególnie tym, dla których kinowe hity, Mutikino i popcorn to nie wszystko.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
NaWspak

Ja miałem podobnie, też włączyłem późno w nocy, chciałem tylko początek zobaczyć i dokończyć rano, ale jednak zaciekawił mnie na tyle, że obejrzałem do końca. Dodam jeszcze, że aktorzy przynajmniej mają zbliżony wiek do swoich postaci w filmie, a nie tak jak ostatnio często sie zdarza w USA, że 16-latkow grają ludzie lekko przed 30. Film dobry, chociaż troche inny niż reszta tego typu.

ocenił(a) film na 3
NaWspak

Bo to marny film był...taki pseudo intelektualnym, powstał chyba dla uczczenia zwycięstwa Obamy...

mops_kr

Zgadzam się z Tobą! Nawet to, ze jest oparty na faktach jakoś nie zachwyca. Mało tego! Monotonny i nudny! Co chwilę przewijałam. Jedyne co mi się podobało to końcówka. Strata czasu!

ocenił(a) film na 8
rybainna

jeżeli ktoś w ten sposób wczuwa się w film, że przewija fragmenty które mają wdrożyć w klimat i akcję, to mi już brak na to słów po prostu...

NaWspak

Słuchaj! Jeżeli film jest DOBRY to nie muszę przewijać! Mało tego! Obejrzę go jeszcze kolka razy! Są takie filmy! Ten nim nie jest! Wg mnie.

ocenił(a) film na 8
rybainna

Bo to nie film akcji :) ja mam zasadę taką, że jak film mnie nudzi, to po prostu wyłączam

NaWspak

Miałam "wolne" 96 min. chciałam je jakoś "zabić" :)

ocenił(a) film na 9
rybainna

"Zabić" trudnym bardzo poruszającym filmem, którego nie byłaś w stanie zrozumieć? Współczuję "zmarnowanego" czasu. Monotonny i nudny? Bzdura... A końcówka była właśnie słabsza od całej reszty. Ot, trzeba było obejrzeć "Szybcy i wściekli". Może byś nie przewijała. A może przewijała...

angeldog

Wyświetliła mi się informacja o komentarzu na forum filmu 96 minut... myślę sobie - Kurczę, co to za film???! :) pozdrawiam!

ocenił(a) film na 9
rybainna

Kolorowy. Wybitny. Pozdrawiam.

angeldog

Wybitny? No to teraz pojechałeś po bandzie...

ocenił(a) film na 8
mops_kr

Dla uczczenia zwycięstwa OBAMY? Możesz minie oświecić, o co Ci chodzi? Może nie ten film widziałeś?

ocenił(a) film na 3
NaWspak

No sorry żarcik z górnej półki...taki był ten film inteligentny jak Obama.

ocenił(a) film na 3
NaWspak

A chyba o braku inteligencji rzeczonego nie będę pisał bo to chyba jest zrozumiałe.Taki żarcik z dolnej półki. PS. ale szacunek za 2/10 dla Killera

ocenił(a) film na 8
mops_kr

Co do Obamy, to się nie spieram ;) Ale film nie był wcale "miał inteligentny" moim zdaniem - bardziej pasowałby do niego termin "naturalistyczny". Nie ma tam błyskotliwych dialogów itp, bo przedstawia w gruncie rzeczy szarą i smutną historię - taki miał być

ocenił(a) film na 9
mops_kr

Pseudointelektualna to jest twoja opinia.

użytkownik usunięty
NaWspak

pewnie że świetny film , też się mocno zdziwiłem gdy zerknąłem na jego ocenę .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones