96 minut

96 Minutes

2011 1 godz. 33 min.
6,0 2 753
oceny
6,0 10 2753
1 004
chce zobaczyć
{"type":"film","id":567133,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/96+Minutes-2011-567133/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu 96 minut
  • chimaira_x ocenił(a) ten film na: 3

po opisie filmu spodziewalem sie czegos innego...trzymajacego w napieciu i wzbudzajacego emocje filmu, jednakze zawiodlem sie bo nie doczekalem sie nawet ciekawosci co bedzie dalej, kiepskie kino, aktorstwo przecietne... nie polecam

• NaWspak ocenił(a) ten film na: 8

chimaira_x mnie bardzo trzymał w napięciu...

• chimaira_x taki o niczym,,,

• ewix_6 ocenił(a) ten film na: 5

g_lox jak dla mnie dobry temat, ale słabo rozwinięty, jakby był jeszcze choćby jeden wątek poruszony, a nie wszystko bazujące na jednym. 5/10

• angeldog ocenił(a) ten film na: 9

ewix_6 Jednym? Mam nadzieję, że to żart...

g_lox Jak i twoja wypowiedź...

chimaira_x Nie takie znów kiepskie, raczej brutalnie szczere.

angeldog nadzieję warto mieć :p swoje zdanie też, więc dobrze że takowe posiadasz :)

ewix_6 Ciekawi mnie ta dygresja o nadziei... Jest taka jakby bez sensu w tym miejscu.

angeldog spoko jak Cię ciekawi to już odpowiadam, a więc to Ty do niej nawiązałeś w poprzedniej wypowiedzi, jak dla mnie również bezsensu :)
    każdy może mieć swoje zdanie na temat filmu, więc rozumiem, że nasze mogą się różnić :)

ewix_6 Jeśli to nie żart, tylko szczera wypowiedź, to po co oglądasz filmy, których nie widzisz? Podobnie jak sensu tej nadziei, jak widzę płonnej.

angeldog za to Ty dużo widzisz tego co chcesz widzieć.. każda osoba może mieć inny punkt widzenia, inaczej odbierać np. filmy niż Ty i nie umniejsza to jej wiedzy itd. nie ocenia się subiektywnych odczuć czy interpretacji, może kiedyś to zrozumiesz..

bezsensu taka wymiana zdań, pozdrawiam!

ewix_6 Co ma do tego wiedza? Masz po prostu kiepską percepcję. U ciebie akurat widzę to, czego wolałbym nie widzieć. A ślepota (jeden wątek) nie ma nic wspólnego z subiektywnymi odczuciami. To już rozumiem. Fajnie się wycofujesz, bez sensu.