6,6 1 902
oceny
6,6 10 1 1902
1 241
chce zobaczyć
{"rate":6.75,"count":4}
{"type":"film","id":393993,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/A+gdyby+tak+si%C4%99+sta%C5%82o-2007-393993/tv","text":"W TV"}]}
A gdyby tak się stało
  • TVP VOD - https://vod.tvp.pl

    oferta
    Sprawdź szczegóły
  • Ninateka - https://ninateka.pl

    oglądaj
    Sprawdź szczegóły


Film jest kontynuacją produkcji "Wszystko może się przytrafić" z 1995 roku, gdzie syn reżysera, sześcioletni Tomek, biega po parku i bez skrępowania rozmawia z nieznajomymi spacerowiczami. W nowym filmie Łozińskiego Tomasz jest już dorosłym mężczyzną. W filmie wraca do parku, po którym biegał w dzieciństwie, lecz nikogo nie ma już naFilm jest kontynuacją produkcji "Wszystko może się przytrafić" z 1995 roku, gdzie syn reżysera, sześcioletni Tomek, biega po parku i bez skrępowania rozmawia z nieznajomymi spacerowiczami. W nowym filmie Łozińskiego Tomasz jest już dorosłym mężczyzną. W filmie wraca do parku, po którym biegał w dzieciństwie, lecz nikogo nie ma już na ławkach. Za sprawą triku montażowego spotyka jednak sześcioletniego Tomaszka i rozpoczyna z nim rozmowę.

A gdyby tak się stało zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.