PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792123}
5,6 3 568
ocen
5,6 10 1 3568
A.X.L.
powrót do forum filmu A.X.L.

Pomyłka

ocenił(a) film na 2

chłopak naprawia wojskową super technologie plastikowym elementem od motocykla, po kilku godzinach stają sie najlepszymi przyjaciółmi po czym maszyna do zabijania stworzona przez wojsko za sporą sumę przegrywa z miotaczem płomieni. A co najlepsze uzbrojony po "zęby" robot unieszkodliwia się..................................kagańcem na pysk
Film znaleziony przypadkiem więc postanowiłem obejrzeć, ale ilość niedopracowań mnie przerosła - "robot unieruchamia dużego pickupa na bliźniaczych kołach......wskakując mu na pakę :O" jak można wpaść na coś takiego ?? :O
Szkoda czasu :/

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
szupek_junior

Chciałem napisać to samo a najlepsza jest ta agencja w której to powstało 2 osoby xd

ocenił(a) film na 7
szupek_junior

Netflix nie finansuje ambitnego kina tylko rozrywkowe, przychodzę zje...any po pracy i chcę nie wgryzać w fabułę i odpalam netflixa. Taki jest zamysł tej platformy. Dziwi mnie że ludzie którzy silą się na pokazanie swojej wyższości intelektualnej nie rozumieją prostej rzeczy.
A i gdzie przypadkiem trafiłeś na ten film bo skoro nie podoba ci się ten styl to znaczy że nie na Netflixie za którego trzeba płacić i gdzie każdy wię że jest kino nie ambitne a rozrywkowe, a pewnie gdzieś za darmoszkę w CDA albo na jakichś torentach. Jak ktoś taki pisze mi opinię to szczerze gardzę taką osobą.

ocenił(a) film na 2
yapanm

Ja obejrzałem na Netflixie wykupionym od 3 lat.. film też oceniam na 2. Skoro Ci się podobał to OK. Ale co ma płacenie za film do jego jakości? Dla mnie ten film to była próba kiepskiej kalki z innych filmów ale z za małym budżetem i bez pomysłu. Szkoda że Netflix funduje takie gnioty i zapycha nimi na siłę swoją platformę.

ocenił(a) film na 2
Dolek_2

Aaa.. sprawdziłem sobie jeszcze raz i tak w ogóle to nie jest film produkcji Netflixa. Tylko Sony.

ocenił(a) film na 2
yapanm

A tak nawiasem.. masz chyba problem ze sobą skoro oceniasz że ktoś musiał oglądać film na nielegalu skoro mu się nie podoba. I już mimo tego że nie wiadomo czy to prawda nakręcasz się i obrażasz innych. Ogarnij się człowieku.

ocenił(a) film na 7
Dolek_2

możesz pokażać w którym momencie on kogos obraza

ocenił(a) film na 7
szupek_junior

po czym maszyna do zabijania stworzona przez wojsko za sporą sumę przegrywa z miotaczem płomieni. A co najlepsze uzbrojony po "zęby" robot unieszkodliwia się..................................kagańcem na pysk !!!!!!!!! robot nie został stworzony przez wojsko tylko dla wojska , projekt zakładał wyposażenie go w broń ale nie był skończony i dopracowany bo im uciekł . . chłopak naprawia wojskową super technologie plastikowym elementem od motocykla - kuzwa przeciez to jest film a nie realne zycie juz nawet wyprodukowanie takiego robota na obecna chwile to bujda ...a ty wymagasz realnosci ... Mcgayver to z niczego potrafił zrobic wyzutnie rakiet tylko aby fajnie się ogladał na tym to ma polegac .. serio proponuje przestac oglądac takie filmy i przezucić sie na teatr

Tibn

Jeszcze "kuzwa" moge wybaczyc, ale wyrzutnie przez ż? To juz przelalo czare goryczy i niestety nie bylem w stanie przeczytac do konca twojego komentarza. Na przyszlosc, nawet jesli nie uzywasz polskich znakow to przynajmniej zwroc uwage na ortografie.
Co do samego filmu to nie moge sie wypowiedziec, bo go nie obejrzalem a patrzac na komentarze to chyba nawet nie sprobuje go obejrzec.

ocenił(a) film na 7
Darthalex

toś żeś teraz zabłysnął ,musisz mieć bardzo małego siusiaka jak w taki sposób się dowartościowujesz ,szkoda mi cię amebo : filmu nie oglądałem ale w trolla się pobawię bo mam mały mózg i siusiaka i jakoś musisz to nadrobić

ocenił(a) film na 7
Darthalex

Ps trollu jak już sam się do kogoś przypierdalasz to zacznij sam pisać po polsku

Tibn

Oj biednyś Ty i twoj poziom inteligencji, no coz bezmozgi zawsze atakowaly jak ktos im zwroci uwage, to nie moja wina, ze nie znasz ortografii. Nie wiem co ma wspolnego troll ze zwroceniem uwagi? Zreszta szkoda pisac do takiej osoby, bo po wypowiedzi wnioskuje, ze masz jakies gora 15 lat i mega duzo kompleksow, badz ich calkowity brak i uwazasz sie za geniusza, a polemika z czlowiekiem zakompleksionym badz zadufanym w sobie nie ma najmniejszego sensu ;) Takze pozdrawiam i zycze wszystkiego dobrego. Oj przepraszam powinienem napisac "rzycze" zebys zrozumial, ze to "ż" ;)Mam nadzieje, ze takie "pisanie po polsku" zrozumiesz, chyba ze masz na mysli uzywanie polskich znaków a to jest kolosalna roznica - pisac po polsku a uzywac polskich znakow ^^ Kiedys moze ja pojmiesz, czego ci zycze z calego serca ;* Trzymaj sie mlody ;)

ocenił(a) film na 7
Darthalex

Zacznij brać tabletki ,które odstawiłeś i może na jakaś terapię się zapisz dla sfrustrowanych deb!l@w , w obecnej sytuacji jaką sobą tutaj reprezentujesz można ci jedynie współczuć i przestań już pisać bo się kompromitujesz .
Ps. polecam jakiś sex-shop może oni rozwiążą sporadycznie twój problem małego siusiaka ,proponując ci przedłużkę ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones