Ace Ventura: When Nature Calls

1 godz. 45 min.
6,5 124 307
ocen
6,5 10 124307
2 570
chce zobaczyć
5,8 8
ocen krytyków
{"rate":5.75,"count":8}
{"type":"film","id":3691,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Ace+Ventura%3A+When+Nature+Calls-1995-3691/tv","text":"W TV"}]}

Ace Ventura przeżywa załamanie nerwowe, ponieważ nie udało mu się uratować pewnego szopa, dlatego też wstępuje w szeregi buddystów. Przerywa medytacje, gdy zostaje poproszony o rozwiązanie sprawy tajemniczego zniknięcia nietoperza. Jeśli go szybko nie odnajdzie, rozpęta się krwawa wojna między dwoma afrykańskimi plemionami.

Evelyn
opis użytkownika

Kontynuacja przygód zwariowanego detektywa. Ace Ventura przebywa w tybetańskiej świątyni w Himalajach, gdzie oddaje się medytacjom i opłakuje śmierć pewnego znajomego szopa. Z samotni wyrywa go kolejne zlecenie, Ace musi niezwłocznie wyruszyć do Afryki, by odnaleźć Shikaka, tajemnicze zwierzę czczone przez jedno z plemion.

papapat
opis użytkownika

Tyleż popularny, co kontrowersyjny komik, Jim Carrey w kolejnych przygodach detektywa Ace'a Ventury. Niewyczerpana inwencja aktorska w parze ze zwariowaną fabułą. Na dokładkę - egzotyczne krajobrazy Afryki i Himalajów oraz imponujący zwierzyniec.
Szalony detektyw o dziwacznym wyglądzie i jeszcze dziwniejszym zachowaniu jest najlepszym na świecie poszukiwaczem zaginionych zwierząt. W swoim fachu nie ma sobie równych i właśnie dlatego zwraca się do niego, z niezwykle ważną misją, brytyjski konsul Prowincji Bonai. Trzeba odnaleźć Shikakę, białego nietoperza, czczonego przez pokojowe plemię Wachati, i to jeszcze przed ślubem córki wodza szczepu z księciem wojowniczego plemienia Wachootoo. Jeśli mu się to nie uda, nie tylko nie dojdzie do ślubu, ale wybuchnie wojna, której obawiają się brytyjskie władze. Ace opuszcza tybetański klasztor, w którym na czas jakiś zamieszkał, i - wraz z nieodłączną małpką Spike - wyrusza w niebezpieczną wyprawę.

opis dystrybutora dvd

Druga część przygód ekscentrycznego detektywa Ace Ventury. Tym razem Ace zajmuje się sprawą będącą największym wyzwaniem w jego karierze zawodowej - na prośbę angielskiego konsula wyrusza w podróż do afrykańskiej dżungli, by odnaleźć zwierzę czczone przez pokojowe plemię Watachi. Polegając na swej bystrości, pomysłowy Ace przechytrza całe mrowie niebezpiecznych przeciwników i odbywa wyścig z czasem, wiedząc, że los Prowincji Bonal spoczywa w jego rękach.

opis dystrybutora dvd