Across the Universe

2007 2 godz. 13 min.
7,3 32 196
ocen
7,3 10 32196
19 877
chce zobaczyć
6,7 7
ocen krytyków
{"rate":6.714286,"count":7}
powrót do forum filmu Across the Universe
  • Pixihead ocenił(a) ten film na: 5

    Dla fanów The Beatles 7, dla reszty 5. Miło jest przypomnieć sobie te piosenki, niektóre wykonane naprawdę ciekawie (Happiness is a warm gun, Strawberry Fields forever, I want you) a inne mniej.

    Niestety dużą wadą filmu jest wykonanie piosenek z pierwszych płyt, gdzie teksty są prostymi pioseneczkami o miłości, a ich siła tkwi w rock'n'rollowym duchu i tanecznej melodii. Tutaj wykonane są jako ciągnące się jak flaki z olejem (często bez aranżacji) wyznania miłosne między jedną z najmniej ciekawych par jakie dane mi było widzieć w filmie od dawna.

  • Lorelei_Maila ocenił(a) ten film na: 9

    Pixihead Muszę się z tobą niezgodzie, nie jestem fanką The Beatles (osobiście wolę The Rolling Stones) jednak film uwielbiam. Pierwsze połowa filmu dość nudna (pomijając utwór Let It Be) jednak od utworu I Want You jest naprawdę dorze. Utwory wykonane są w bardzo dobrych aranżacjach (chwilami nawet lepsze od orginałów). Jednak fabuła filmu kuleje. Film ma u mnie duży plus za obsadzenie mniej znanych aktorów w głównych rolach i bardziej znanych w epizodycznych rolach.