PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3703}
6,7 29
ocen
6,7 10 1 29

Ad ogni costo
powrót do forum filmu Ad ogni costo

7/10

ocenił(a) film na 7

Ciekawe, że film jest kompletnie nie znany, ponieważ mamy dobrych i przede wszystkim znanych aktorów (Edward G. Robinson, Janet Leigh, Klaus Kinski) oraz dobrze zrealizowaną fabułę, aspirującą do bardziej znanego filmu. Film nie przypomina też filmu klasy B. Profesor James Anders (Robinson) planuje skok na ogromnej wartości diamenty. Potrzebnych mu jest czterech specjalistów (Klaus Kinski, Riccardo Cucciolla, Robert Hoffmann, George Rigaud) z różnych dziedzin, którzy dadzą radę przejść przez pancerne drzwi i otworzyć sejf. Kinskiego jest w filmie sporo, jednak jego postać jest w filmie trochę wycofana. Najbardziej w oczy rzuca się postać grana przez Roberta Hoffmanna, którego wcześniej nie widziałem w żadnym filmie, a spisał się świetnie w swojej roli pechowego podrywacza. Jego ofiarą jest Janet Leigh, która gra kobietę posiadającą klucz do pancernych drzwi, który musi zdobyć ekipa. Film nie ma w sobie czegoś, co jakoś specjalnie by mnie wciągnęło, jednak mamy kilku naprawdę dobrych aktorów, scen, fabułę oraz zaskakującą końcówkę. Po polską wersję odsyłam na fanpage na fb Klaus Kinski - Polskie Wersje Językowe

użytkownik usunięty
rockystallion

próbowałem znaleźć ten fanpage "Klaus Kinski - Polskie Wersje Językowe" ale nie udało mi się ..podaj proszę linka ...

ocenił(a) film na 7

Niestety fanpage został zamknięty przez facebook. Odsyłam na chomika PolskieWersjeJezykowe

użytkownik usunięty
rockystallion

dzięki!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones