PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=264772}

Adrenalina

Crank
7,0 167 982
oceny
7,0 10 1 167982
5,9 11
ocen krytyków
Adrenalina
powrót do forum filmu Adrenalina

2 / 10 - nie polecam

ocenił(a) film na 2

Blagam. Glowny bohater ktory ma zaraz umrzec bez szwanku na swoim ciele rozwala
wszystkich gosci wkolo, wszystkich kogo chce udaje mu sie zabic, on jeden a napastnikow
np 10 - co to dla niego, on rozwali wszystkich bez mrugniecia .

I TA JEGO DZIEWCZYNA !!! o Boze gdzie rozum ?! przeciez tak zalosno-idiotycznej-
glupkawej bohaterki dawno nie widzialam w zadnym filmie. Smialam sie z tego jak bardzo
denne sa jej wypowiedzi i ten pusty wzrok: ,,ODSUN SIE! MOJ CHLOPAK JEST PLATNYM
MORDERCA! (u chinczykow w fabryce)


Blagaam.


Zakonczenia myslalam ze bedzie inne.

ocenił(a) film na 1
Friese

Jedyne ciekawe w tym filmie było zakończenie...

ocenił(a) film na 3
HoniaLP

Zakonczenie to kpina z widza. No ale o czym ja wlasciwie mówie, cały ten film to kpina z widza, przynajmniej tego z IQ wyższym od pantofelka. I ta ocena na FW... 7 no ja je... co za matoły to oceniają tak wysoko.

ocenił(a) film na 1
Floyt

no właśnie nie wiem >.< w filmie ciągle przeklinają , wszystko jest zboczone, akcja prosta i bez sensu... Co w tym cudownego ? -.-

użytkownik usunięty
HoniaLP

Friese - a co Ty chcesz mega realizm we wszystkich produkcjach?
Floyt - to kwestia gustu, a nie IQ. Ty masz chyba dość niskie, że nie rozumiesz sensu takiej produkcji.
HoniaLP - A co mają słodkości prawić w filmie akcji?

Po waszych profilach widzę, że macie rozbieżne gusta. Film nie jest głupi i beznadziejny. Film jest skierowany do ludzi, którzy cenią takie rozwiązania.

ocenił(a) film na 1

filmy akcji o ile wiem mają opowiadać ciekawą historię mordercy etc. a nie na seksie >.<

użytkownik usunięty
HoniaLP

LOL.

ocenił(a) film na 3

"Floyt - to kwestia gustu, a nie IQ. Ty masz chyba dość niskie, że nie rozumiesz sensu takiej produkcji."
Zmiażdzyłeś mnie swoją siłą argumentacji, w dodatku ad personam.

użytkownik usunięty
Floyt

Ten tak napisał, kto "Maczetę" na 10 walnął. Hehe.

ocenił(a) film na 3

Porównywanie maczety do adrenaliny to jak porównwanie mercedesa do poloneza.

użytkownik usunięty
Floyt

Ja się tu nie będę kłócił. Nie lubię po prostu osób Twojego pokroju. Osób, które nazywają innych "matołami", ponieważ podobają im się inne filmy i oceniają ich wysoko.

ocenił(a) film na 9
Friese

Nie ma to jak czepiać się o realizm w filmach ze Statham'em.;p Twoje argumenty można o kant dupy rozbić. To jest pastisz, a nie zwykły film akcji. Miał być poyebany i był. A co do dziewczyny to świetnie pokazali stereotyp głupiej blondynki.

ocenił(a) film na 5
Friese

Film był był w sumie taki średni, fabuła strasznie płytka ale scena w chińskiej dzielnicy gdzie sobie publicznie ulżył była chyba najfajniejsza. Oceniam ten film na 5/ 10

ocenił(a) film na 7
Friese

Tylko kobieta może napisać tak beznadziejny komentarz. Staram się być w stosunku do was wyrozumiały ale przechodzicie ludzkie pojęcie. No chyba, że mamy raczej do czynienie z dziewczynką. Film jest rewelacyjny. Rzadko można naprawdę pośmiać się z komedii produkcji amerykańskiej lecz ten przełamuje schemat. Można by pisać ale film broni się sam trzeba tylko zrozumieć po co powstał a to nie wiele.

ocenił(a) film na 9
prezesartur

Ludzie... czy ktoś mówił, że to ma być dramat biograficzny?? chcecie realizmu to czepcie się "Jesteś Bogiem" czy coś :P
To jest film akcji, w którym ma porywać akcja i porywa! A nie jakiś skomplikowany, zmuszający do refleksji, wysublimowany dramat... Film jest dobrze zrobiony, dostarcza rozrywki ale nie dennym humorem jak setki takich samych komedii amerykańskich... Blondzia jest celowo głupia i laska się wbiła w tą rolę idealnie. Jak dla mnie - film świetny w swoim gatunku.
A komentarz o kobietach... pominę milczeniem :) wyrażę tylko współczucie, że Ci się z kobietami nie układa ;)

ocenił(a) film na 8
tweety77

No i w końcu ktoś konkretnie napisał opinię.
To film akcji, tak więc nie ma co doszukiwać się w nim głębszej fabuły, tylko obserwować "akcje", która akurat przepełnia film.
Ja osobiście uśmiałem się z masy humorystycznych scen w filmie i jakoś nie poczuwam się by moje IQ było na poziomie pantofelka.
A co do lubej głównego bohatera, sądzę, że wydaje się tępą blondynką tylko dlatego, iż jest pod wpływem marihuany.
Obejrzenie tego filmu to świetna zabawa, chętnie polecę go znajomym, daję 8/10.

ocenił(a) film na 9
Zythaar

Właśnie, zapomniałam o tym, a ostatnio obejrzałam i mi się przypomniało :) Laska jest przejarana i dlatego przymulona, a w dodatku natchnęła mnie taka refleksja, że jej czilałtowy klimat jest celowo przeciwstawiony jego ADRENALINIE ;) Ona wyluzowana, wszystko powooli, a on cały czas musi być nakręcony..

ocenił(a) film na 7
tweety77

Dokładnie. Film jest prosty w oglądaniu i taki był jego cel . Swietna akcja,niezły humor,ciągle coś się dzieje. I zapewne takie było jego przeznaczenie które spełnił w 100 % ;)

ocenił(a) film na 7
tweety77

Każdy facet powie to samo. Znam takich żonatych też po kilkadziesiąt lat i mają identyczne zdanie jak ci którzy są rok dwa po ślubie albo i przed. A różnią się midzy sobą tym, że jedni mają odwagę powiedzieć to otwarcie a ci drudzy mówią to za plecami. I nie ma tu wcale znaczenia jakość ich pożycia bo wszyscy twierdzą, że baba to tylko baba i nie ma co za dużo wymagać. Kiedyś gdy byłem smarkaczem nie rozumiałem dlaczego starsi faceci tak mówią ale teraz już nie jestem smarkaczem i doskonale ich rozumię co niestety jest bardzo smutne. Np. autorka tego tematu doskonale dowodzi prawdziwości tych słów udając inteligencję poprzez wyrażenie zdegustowania "głupotą" w filmie jednak nie potrafi zmusić się do tego by wpaść na to, że to działanie celowe. No ale w końcu nie podpisano pod filmem dodatkowo "Komedia" więc jaki inny wniosek ta nieboga (i wiele innych) miała wyciągnąć. Dobrze, że nikt pod filem "Forrest Gump" nie podpisał omyłkowo "Dramat biograficzny" bo aż strach pomyśleć co by się działo. A jeśli pretensje mają być w stosunku do kogoś kierowane to niestety do samych siebie bo to nie my pracujemy na opinię kobiet. Dodam jeszcze, że w stosnku do faceta skierował bym takie same słowa gdyż nie ma u mnie miejsca subiektywizm a pustotę należy piętnować.

ocenił(a) film na 9
prezesartur

No pacz, a mi jakoś udało się wyciągnąć takie wnioski, pomimo mojej ułomności - bycia kobietą (;
Mam sporo kolegów, którzy zdają sobie sprawę z tego, że wśród kobiet występują, hmm, różne osobliwości ;] Tak samo jak i u mężczyzn. Zaręczam, że znam przypadki wśród obu płci, co do których -że tak skrócę myśl- próbuję być wyrozumiała. A i to czasem nie wystarcza. Mam dystans do siebie i to co mówisz mnie jakoś nie obraża, bo dla mnie świadczy to o Twoim problemie, nie moim ;)

ocenił(a) film na 9
prezesartur

Fakt faktem, że wiele kobiet nie lubi przemocy i filmów akcji. Może skąd takie opinie. Ale nie wszystkie. A takie uogólnianie świadczy jednak o prostocie myślenia...

ocenił(a) film na 7
tweety77

Jeśli asertywność jest problemem to będę z nim żył.

ocenił(a) film na 9
prezesartur

u Ciebie jest nim raczej brak asertywności :P chodzi o wyrażanie swojego zdania bez urażania innych, a nie chamskie forsoswanie swoich poglądów za wszelką cenę

ocenił(a) film na 7
tweety77

Po co się w ogóle wcinasz się ni z gruchy ni z pietruchy. Chcesz cwaniakować to cwaniakuj sobie do swojego męża jeśli sobie w ogóle na to pozwoli.

ocenił(a) film na 9
prezesartur

Sam się wcinasz i sam sobie "cwaniakuj do" żony czy tam matki...

ocenił(a) film na 8
prezesartur

Komentarz sprzed 8 lat, ale co tam. Mam nadzieję, że przez ten czas zmieniłeś zdanie o nas, kobietach. Nie jesteśmy jednakowe, każdy ma inne poczucie humoru. Ja ten film uwielbiam odkąd powstał. Genialna komedia

ocenił(a) film na 3
Friese

Ale dobre było to jak ją ruchał w środku miasta

ocenił(a) film na 6
dominik9051

wlasnie po to tutaj wszedlem :) zdecydowanie najlepsza scena.

ocenił(a) film na 9
tirex_rmp

a widzieliście dwójkę ze sceną na wyścigach konnych? ;>

ocenił(a) film na 9
tweety77

ja uwielbiam scenę jak on stoi w tej szpitalnej koszuli przed wystawą, a obok niego jakiś typ i w tv mówią właśnie o szaleńcu, który dokonał tylu zniszczeń i pokazują rysopis - jego wykręconą japę, a ten przypadkowy typ patrzy na Jasona w koszuli, z gołą dupą i pełnym wzwodem... oraz to, co potem zrobił panu policjantowi :D

ocenił(a) film na 8
tweety77

Zboczony naród :P
Mnie rozwaliła scena pościgu jak komuś papużkę zastrzelili i same pióra latały :)

ocenił(a) film na 9
Zythaar

nie chodzi mi o samą erekcję tylko o komizm tej sceny :P

albo jak laska się stroi, a ten sobie rękę w gofrownicy smaży :D oj w ogóle, mnóstwo jest takich scen ;D

ocenił(a) film na 8
tweety77

Wiem, rozumiem, też się z tego brechtałem ;) A mam takie pytanie: czy druga cześć filmu również jest tak dobra jak pierwsza?

ocenił(a) film na 9
Zythaar

No też jest się z czego pobrechtać. Tym, którzy narzekali na jedynkę raczej się nie spodoba. Niektóre sceny są już całkiem porąbane, tak że śmiałam się z tego, że w ogóle ktoś coś takiego wymyślił :D Nie będę opowiadać, ale powiem tylko hasło: akumulator... Przegięcie! ;>

ocenił(a) film na 8
tweety77

Aha. Dziękuję, przy najbliższej okazji obejrzę :)

ocenił(a) film na 8
Friese

A dla mnie ten film jest ok. Prosta i przyjemna fabuła , do pooglądania jak chce się człowiek odstresować.

ocenił(a) film na 8
Friese

Jeny, ta laska była taka irytująca. Co on wniej widział? Nie wiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones