PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=264772}

Adrenalina

Crank
7,0 168 041
ocen
7,0 10 1 168041
5,9 11
ocen krytyków
Adrenalina
powrót do forum filmu Adrenalina

Poprostu niesamowity..
Skoro narzekacie to zastanowcie sie jak duzo Wy byscie zrobili zeby przezyc?!
Muzyka do filmu b.dobra nie wyobrazam sobie zeby wstawili jakas inna muzyke i tego filmu nie zrąbali. Metal konkretnie w tym filmie sie bardzo dobrze sprawdzil, nie wiem czy jakis inny gatunek muzyki by odpowiednio pasowal agresja oraz dynamizmem ..

Widzialem wiele filmow akcji ale ten to jest zdecydowanie Orginalny film i jeszcze takiego stylu i pomysłu na film nie widzialem..


Film NIE jest dla osob ktore NIE lubia krwii na ekranie, bo akurat w tym filmie tej krwi rozlewa sie duzo..
Ogolem 10/10 a nawet 11/10 :)

ocenił(a) film na 2
blackmesjasz

Ja lubię taką muzykę, nie jestem uprzedzony do scen przemocy ani krwi na ekranie, lubię również dobre tempo, nawet lubiłem Stathama. Ale przepraszam film musi coś w sobie mieć ? nie wystarczy ani szybka akcja ani krew ? kiedy zklecił ktoś kiepski scenariusz. Nie jestem przeciwnikiem filmów sensacyjnych ale jak dla mnie przykładem szybkiego tempa i dobrej gry Statthama, świetnej fabuły , dobrej muzyki jest np. Przekręt. A nie ten wyrób filmo-podobny.
Pozdrawiam !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones