PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=264772}

Adrenalina

Crank
7,0 167 982
oceny
7,0 10 1 167982
5,9 11
ocen krytyków
Adrenalina
powrót do forum filmu Adrenalina

Do wszystkich 1/10

ocenił(a) film na 9

Powinniście się leczyć na głowę!!!! To wspaniały przykład komedii czarnego humoru! Świetny film a Jason Statham, no cóż chyba jego jedna z najlepszych ról !!

ocenił(a) film na 9
martbab

Dobrze gada, polać mu.

ocenił(a) film na 9
Michalq

Dzięki ale się ograniczam z piciem:)

martbab

Ten film to dno i 10 metrów mulu. Zdania nie zmienię. Tragedia.

ocenił(a) film na 9
ilenoiz

aha, to idź sobie oglądaj swoje "Smażone zielone pomidory" :D

Crackarotto

Tak pójdę oglądać sobie moje pieprzone pomidory ponieważ biją o głowę ten tandetny film, o którym tutaj rozmawiamy.

ocenił(a) film na 9
ilenoiz

hahaha

ocenił(a) film na 9
ilenoiz

Może lepiej pójdź na stragan szybciej będzie! Wracasz smażysz i ten widok wydaje się lepszy!:)

martbab

Walę filmweb, idę smażyć pomidory.!

ocenił(a) film na 9
martbab

Film jest fajny. Nie rewelacyjny, ale też nie beznadziejny. To jest fajny film akcji z jednym z moich ulubionych aktorów. Dla mnie 8/10

ocenił(a) film na 8
Crackarotto

to jest klasyk wśród filmów akcji.

ocenił(a) film na 9
martbab

Jest jeszcze jakaś nadzieja wytłumacz mi bo nie wiem jak to jest dlaczego tylko nie liczni rozumieją przesłanie tego filmu !? Do wszystkich co nie rozumieją TEN FILM MA NIE BYĆ REALISTYCZNY TO JEST KOMEDIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 8
martbab

Zgadzam się!

ocenił(a) film na 10
martbab

Gościu masz racje i koniec dyskusji.

ocenił(a) film na 4
martbab

Wspaniały przykład czarnej komedii to "Człowiek, który wiedział za mało", "Arszenik i stare koronki", albo "Ze śmiercią jej do twarzy". Adrenalina raczej nie wpisuje się w ten nurt. Powiem nawet, że zarówno jako komedia i jako film akcji spisuje się co najwyżej średnio. Jedyne co ratuje ten obraz to niekonwencjonalne podejście i scenariusz, bo na pewno nie człowiek z potężną erekcją biegający po mieście, albo fellatio podczas pościgu samochodowego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones