PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=264772}

Adrenalina

Crank
7,0 167 976
ocen
7,0 10 1 167976
5,9 11
ocen krytyków
Adrenalina
powrót do forum filmu Adrenalina

szybki, ciekawy naprawdę warty obejżenia :) Taki Speed tylko z facetem zamiast autobusu. Warto 9/10

ocenił(a) film na 8
sobanek

no a czy możesz coś więcej napisać o tym filmie,bo to jest chyba ostatnio jeden z najbardziej wyczekiwanych przezemnie tytułów!!!

ocenił(a) film na 8
spider0

Ja też właśnie obejrzałam, podobał mi się:)
Czasem mam ochotę obejrzeć tego typu film, a ten spełnił oczekiwania.
Jest w nim naturalnie dużo strzelania, szybkiej jazdy samochodem i demolowania wszelkich obiektów, w okolicy których znalazł się bohater. Nie chce psuć innym zabawy przy oglądaniu, więc powiem tak: film ma dobre tempo, do tego fajna muzyka i dopasowani do ról aktorzy. Statham oczywiście doskonale pasuje do postaci biegającego ze spluwą twardziela, a Amy Smart zabawnie zagrała stereotypową, lekko głupiutką blondynkę. Film jest momentami śmieszny, jest kilka dobrych dialogów, nie jest nudny, ale jest też jedna, moim zdaniem, idiotyczna scena. Zakończenie jest zaskakujące i dwuznaczne.
Nie żałuję, że go obejrzałam, przeciwnie - polecam każdemu, kto ma ochotę na dobry film akcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones