PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=2}

Adwokat diabła

The Devil's Advocate
7,9 440 575
ocen
7,9 10 1 440575
6,7 33
oceny krytyków
Adwokat diabła
powrót do forum filmu Adwokat diabła

Tak, zgadnijcie jaką ocenę dostał ten film w Wyborczej TV. Jeden z naprawdę rewelacyjnych filmów - nie tylko wg mnie dostał, no właśnie, ile gwiazdek? 5 oznacza Wielkie Kino, 4 - Bardzo Dobry, 3 - Warto Zobaczyć, 2 - Można (Zobaczyć), 1 - Nędza. I co? Nie wiem czym kierował się oceniający (nie wiem czy był to Pan Konrad J. Zarębski) ale dać jedną gwiazdkę z wynikiem: Nędza?
Wiem, moja ocena jest bardzo subiektywna bo mam słabość do tego filmu ale czy to naprawdę jest tak słaby obraz?

ocenił(a) film na 8
Tomek_1973

Też widziałem w gazecie 1 gwiazdke i pomyślałem sobie że to musiała być jakaś pomyłka w druku bo film powinien mieć 4 albo przynajmnie 3 gwiazdki .Co zrobić przy dzisiejszych układach fuchę w gazecie mógł dorwać kanalarz lub farmaceuta ,który na filmach się nie zna wcale.

ocenił(a) film na 9
Tomek_1973

A czego się spodziewać po ludziach bez kręgosłupa moralnego..prawda boli, jeżeli mamy się odnieść do filmu, wyborcza reprezentuje wiadomo kogo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones