PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490611}
7,2 2 362
oceny
7,2 10 1 2362
Afro Samurai: Resurrection
powrót do forum filmu Afro Samurai: Resurrection

Pytanie do tych co widzieli jedna i druga czesc.

ocenił(a) film na 4
uki1985

Spokojnie można. Tu przecież nie liczy się fabuła,(która jest głupia i bezsensowna) a jedynie krew, flaki i te sprawy

ocenił(a) film na 10
Canis_Lupus

I ten klimat, i tam muzyka, całość jest super połączeniem.

ocenił(a) film na 8
uki1985

nie sluchaj tych baranow. fabula jest po prostu bardzo surrealistyczna i pokrecona. nie wiem czego normalnego mogli sie spodziewac ludzie ogladajac film o czarnym samuraju. nie kazdy potrafi jednak uchwycic dwuznacznosc takiej kreskowki.

jedyne co moge przyznac racje to fakt ze krew i muzyka odgrywaja tutaj znaczaca role. ale tak naprawde ta historia nie jest taka prosta jak to okreslili wyzej.

jesli chcesz obejrze jatke to ogladaj jak leci, jesli zwracasz uwage na fabule to obejrzyj pierwsza czesc.

ocenił(a) film na 10
kucyk

Baranów? ja nic nie pisałem, że nie warto oglądać części pierwszej. Ją trzeba oglądnąć jeżeli chcę się pozna fabułę, bohaterów. To jest jedno z najlepszych anime jakie można oglądać. Nic tylko czekać na 3 część, która po otwartym zakończeniu Resurrection musi powstać.

ocenił(a) film na 9
uki1985

Jest to film dla fanów gatunku :] tu nie chodzi o fruwające flaki, tylko o całościowy obraz.

ocenił(a) film na 8
uki1985

Według mnie fabuła czasami sie zazębia z 1 częścią a innym razem jest dla mnie niepojęta ale spokojnie można oglądać nie znając 1.


Czy przypadkiem siostra Jinno nie została zabita w 1 części ?

ocenił(a) film na 8
rafal2416

Jego siostra Okiku zostala zabita ale to druga co byla gdzies w adopcji Sio. Jak to ogladales ze nie zauwazyles ze to dwie inne osoby:)

ocenił(a) film na 9
uki1985

obejżyj sobie najpierw odcinki i pozniej RESURECTION jesli lubisz muzyke
Diggs'a(RZA) to bedziesz bujał głowa i z zachwytem ogladal perypetie Afro....

ocenił(a) film na 8
elementarz_88

Bez kitu muzyka jest świetna, mam oba soundtracki i cały czas do nich wracam. Najlepsze wg. mnie nuty to:
Soundtrack 1
Afro theme (krótkie ale bardzo fajne)
The RZA - Afro father fight
The RZA - Fury in my eyes
The RZA - Afro samurai theme (first movement)
Bobby Digital - Insomnia
Soundtrack 2
The RZA - Afro season 2 open theme
Black Knights, Dexter Wiggles and Thea Van Seijen - Bloody Samurai
Muzyka w tym anime wymiata :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones