PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10018601}

After 5. Na zawsze

After Everything
4,4 2 444
oceny
4,4 10 1 2444
5,0 2
oceny krytyków
After 5. Na zawsze
powrót do forum filmu After 5. Na zawsze

Nigdy nie byłam jakąś wielką fanką After ,ale jakoś oglądałam te filmy może czekałam na ten fenomen jakim miały być ,powiem szczerze ta 5 część wcale może nie była by taka zła ,z tego co widziałam ,bo książek nie miałam akurat przyjemności czytać, to chyba miała być jakaś tam perspektywa Hardina ,więc nawet już pomijając, że główna bohaterka nie pojawia się w prawie całym filmie ,ale niech będzie ,że on chcę to przepracować itp ,jak napisałam nie wiem też jak wyglądało to w książkach ,ale no kurczę czemu nie dali nie wiem 20 min chociaż więcej Tessy przy końcu, właśnie ślubu ,tego jak się dowiedzieli o ciąży bo z tego co pamiętam w którejś z części było mówione ,że nie może mieć dzieci .Słabe to dla takich naprawdę fanów filmów i książek ,bo kurczę myślę ,że każdy czuje nie dosyt. Nie wiem o co chodziło czy aktorka nie miała czasu czy na jakiej zasadzie to było ,ale szkoda ,bo potencjał w tym jakiś był :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones