PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114295}

Agenci bardzo specjalni

White Chicks
6,5 35 607
ocen
6,5 10 1 35607
5,0 5
ocen krytyków
Agenci bardzo specjalni
powrót do forum filmu Agenci bardzo specjalni

ZAjeBisTy Film jakie oni miny stzrelali a najbardziej ten co gral ta lalkę w różowym żakiecie :D:D BOomBa:D:D POlEcaM !!

ocenił(a) film na 10
star_3

W pełni się zgadzam, świetna komedia. Gościo, który grał Latrella powinien Oscara dostać. Sceny gdy śpiewa Thousand Miles, albo licytuje stwoją ukochaną (50 thousand - cash) po prostu wymiatają. Scena z lodziarzem na początku filmu też wspaniała. Film ogólnie zajebisty, po prostu...

ocenił(a) film na 8
Stifmeister

Ten gość który grał Latrella był naprawdę rewelacyjny i dziwię się że nie dostał za to jakiejś nagrody. A film bardzo dobry i bardzo śmieszny. 8/10.

ocenił(a) film na 8
robert2207

POTWIERDZAM film umie rozśmieszyć do łez 9/10.

ocenił(a) film na 9
star_3

Zgadzam się w 100% ! Film rewelacyjny :) różni się od głupawych nieśmiesznych "komedii"...

mikagami

Jak ten gościu miał dostac nagrodę, jak film nawet do niczego nie było nominowany. Zabawna komedia, tez się na niej smiałam, ale o była tylko jedna z wielu komedii. Ani jakas szczególnie interesująca fabuła, ani wybitni aktorzy. Raczej drugoplanowi komedianci, ale mimo to nie zpartaczyli roboty.

'If i could fly into the sky, do you think time will past me by? Couse you know I walk a thousand miles(..)' :d

piernikzmarmolada

*spartaczyli (literówka!) <za krótki, za krótki>

ocenił(a) film na 8
piernikzmarmolada

..and I WON-DER ;D
Nie przepadam za komediami w stylu American Pie, ale ta była naprawdę śmieszna. Kopalnia dobrych tekstów!

ocenił(a) film na 9
star_3

Naprawdę śmieszna komedia, dawno się tak na żadnym filmie nie uśmiałam. Polecam.

użytkownik usunięty
necia_heller

Również polecam!!!! super komedia, jedna z lepszych które oglądałam

ocenił(a) film na 8

o wy gadacie? ta komedia śmieszna była? przecież ludzie uciekali z kina...

star_3

Zgadzam się jak najbardziej... film jest jebitny. oglądałam go już mnóstwo razy ale nadal mam nie złą pompe... 10/10 ;))... ale mam jeszcze maleńki problem... nie moge znaleźć piosenki jak jadą na zakupy i śpiewają piosenke 'Vanessa Carlton - A Thousand Miles' a zaraz po tym jest taki zajebisty murzyński kawałek... bd wdzięczna jeśli ktoś będzie tak miły i mi pomoże... :*:*:*:*

star_3

super komedia przy której można się rozluźnić i świetnie bawić.w prawie każdej scenie się śmiałam do rozpuku.moja ocena to 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones