PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114295}

Agenci bardzo specjalni

White Chicks
6,5 36 tys. ocen
6,5 10 1 36330
5,0 5 krytyków
Agenci bardzo specjalni
powrót do forum filmu Agenci bardzo specjalni

Takiego syfu to juz dawno nie widzialem. Komplenta klapa. Przez caly film nawet sie nie usmiechnalem. Zastanawiaja mnie wszystkie te opinie wychwalajace film pod niebiosa... Wytlumaczcie mi co tam bylo takiego zabawnego. Przytoczcie jakies sceny, bo moze akurat cos przeoczylem.
Lubie filmy typu: "Chlopaki na ibizie", "Ali G in da hause", czy seria Scary Movie, ale "ABS" to po prostu ZENADA!

ocenił(a) film na 9
gs7t4h_2

a dla mnie majstersztyk - KOMEDIA IDEAL! caly czas sie smialem, co nie bywa czesto, szczegolnie na najnowszych produkcjach..

ocenił(a) film na 7
gs7t4h_2

"Lubie filmy typu: "Chlopaki na ibizie", "Ali G in da hause", czy seria Scary Movie, ale "ABS" to po prostu ZENADA!"

Mysle ze to starczy za odpowiedz czemu ci sie nie podobaja, bo filmy ktore wymieniles poza Scary Movie 3(to jedyny jaki im sie udal) to ZENADA ! :]

ocenił(a) film na 7
gs7t4h_2

"Lubie filmy typu: "Chlopaki na ibizie", "Ali G in da hause", czy seria Scary Movie, ale "ABS" to po prostu ZENADA!"

Mysle ze to starczy za odpowiedz czemu ci sie nie podobaja, bo filmy ktore wymieniles poza Scary Movie 3(to jedyny jaki im sie udal) to ZENADA ! :]

ocenił(a) film na 1
Shigure

A mozesz mi napisac co w tym "dziele" bylo takiego zabawnego..?

gs7t4h_2

ogladalam go w wersji angielskiej a mimo to nigdy go nie zapomne. Scena w kiblu to normalnie ... az sie poryczalam ze smiechu. Ale to kwestia gustu. Niektórym sie moze podoba Ali G a niektórym White chicks. Mi tam nic do tego, ale na temat gustu sie nie dyskutuje. To tak jakbyście mieli sie kłucić czy lepszy jest niebieski czy zielony... bezsens. No ale cóż, nie moja sprawa. Film zajebisty!

ocenił(a) film na 8
gs7t4h_2

poprostu nie dorosles jeszcze do takich filmów i nie rozumiesz tego. Idz oglądaj Esmeralde bedziesz mógł sobie popłakać w domowym zaciszu ;]. Film jest kozacki jak zresztą wszystkie filmy "Genialnych Braci" :D pozdro dla fanów Wayansów :)

A ty spier***aj dziadu :)

ocenił(a) film na 1
ManMadeHell

@LuTeR17

Powaliles mnie swoja ynteligencja :D

Widze ze jestes jeszcze mlody, wiec nie bede wdawal sie z Toba w dyskusje.
"poprostu nie dorosles jeszcze do takich filmów i nie rozumiesz tego." ROTFL

PS. Nie przeklinaj, bo Ci neostrade wylacza :D

ocenił(a) film na 8
gs7t4h_2

jaaaa ale teraz mi dałes.... no jestes kozak. nie mam tego gó**a neostrady wiec sie nie wypowiadaj jak nie wiesz:P (dziadku) buehehe ludzie rozśmieszacie mnie

ocenił(a) film na 10
gs7t4h_2

Hahaha...jeżeli Tobie podobał się Ali G in da hause to już wystarczająco świadczy o Twoim poczuciu humoru. A White Chicks rewelacja, denerwuje mnie jedynie, że Polacy znów popisali się przy tłumaczeniu tytułu.

ocenił(a) film na 1
djbaro

To jakie jest moje poczucie humoru?
Tak w 3-4 zdaniach ,)

ocenił(a) film na 9
gs7t4h_2

Prowadzę wypożyczalnię dvd i moi klienci uwielbiają ten film. Jest to jedna z najlepszych pozycji. ocena po prostu 10/10

gs7t4h_2

"Lubie filmy typu: "Chlopaki na ibizie", "Ali G in da hause", czy seria Scary Movie (...)"

Scary Movie ci sie podoba, ale White Chicks juz nie. Dziwny jestes

ocenił(a) film na 7
gs7t4h_2

Chłopaki na Ibizie to pojebany film...ale Agenci bardzo specjalni....to jest komedia.

użytkownik usunięty
gs7t4h_2

Ludzie napiszę jeszcze raz wyluzujcie!!! TO JEST FORUM to tutaj wyraża się swoje opinie, osobiście uważam że nie jest to miejsce do wyzywania kogoś lub wyżywania się!. Poza tym temat ten jest bardzo dobrze napisany ponieważ: jeśli kogoś bardzo śmieszą filmy typu "Scary Movie" to będzie wiedział że to nie jest film dla niego!
Osobiście uważam ten film za jedną z najlepszych, jeśli nie najlepszą, komedie jakie widziałem w ciągu ostatnich lat!!!, po tym filmie, jeśli ktoś mnie pyta o dobre komedie, to poza White Chicks nic nie przychodzi mi do głowy. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z osobą która uważałaby ten film za "nieśmieszny", jednakże "o gustach się nie dyskutuje":P
Pozdrawiam autora tematu oraz wszystkich fanów tego filmu, oglądałem go już bardzo wiele razy i zawsze kiedy chcę się naprawdę pośmiać ten film bawi mnie równie dobrze jak podczas pierwszego oglądania, oby więcej takich!!!
Pozdro!!!

gs7t4h_2

film dobry nawet bardzo... i może ci się nie podobać.. jakieś tam prawo masz .. w każdym razie resepct za szczerość, a co twojego ostatniego zdania w temacie . .to spoqo bo jak ogladalam aliego to tez niezle się ''uśmiałam''.

ocenił(a) film na 7
Gurl

Jaki tytuł ma piosenka która leci kiedy oni chodzą po wybiegu na pokazie mody?

ocenił(a) film na 7
Gurl

Jaki tytuł ma piosenka która leci kiedy oni chodzą po wybiegu na pokazie mody?

ocenił(a) film na 8
gs7t4h_2

nie wiem dlaczego się nie śmiałeś przecież to niezła komedia :-)))))))) ja nadal oglądając ten film śmieję się do łez chociaż momentami jest "głupawe" to i to jest bardzo śmieszne!! a w zasadzie to nie każdego bawi to samo więc może tu jest ten problem...
pzdr

ocenił(a) film na 10
gs7t4h_2

co to pleciesz, ja moge ogladac ta komedia non stop, de best de best de best

ocenił(a) film na 1
gs7t4h_2

Nudy, rozwiązalem na tym filmie 2 krzyżówki;)Film orginalny jak 5 złotówka prosto z mennicy. ALe niektórym podoba sie takie "specialne poczucie humoru" i to tez trzeba uszanować. Pozdro

ocenił(a) film na 10
gs7t4h_2

Dopasiona komedia pod każdym względem, bracia wayans są zajeb...ści jak w strasznych filmach. Śmiałem się non stop, grali super, super teksty no i ta reporterka mniammm.... 10/10

użytkownik usunięty
gs7t4h_2

najwyraźniej nie dojrzałeś do dobrych komedii i parodii. tyle o.OO