PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114295}

Agenci bardzo specjalni

White Chicks
6,5 35 607
ocen
6,5 10 1 35607
5,0 5
ocen krytyków
Agenci bardzo specjalni
powrót do forum filmu Agenci bardzo specjalni

DRAMAT

ocenił(a) film na 1

Przyznam sie szczerze..potrzebowałem wspomagaczy aby ogolnie sprobowac zabrac sie za to..'coś'..nie pomogło..Film jest idiotycznie-masakrycznie-debil nie-infantylnie-żenujaco niesmieszny..trudno czasem znalezc słowa bo to 'coś'(celowo nie uzywam słowa FILM) jest 100% przykladem idiotyzmu i skonczonej wyobrazni 'tworcow' amerykanskich..nie chce mi sie nawet pisac ze 'scenariusz' nie trzyma sie KUPY ani w jednym calu..fabuły beznadziejnie przewidywalna..humoru brak...aktorstwo na poziomie teatrzyku szkolnego..0/10...zeby tylko taka ocena istniała..niech zyje Ed Wood!!

Kupa

jeżeli nie rozumiesz humoru braci wayans to pomyśl...
jakim musisz być sztywnym, szarym człowieczkiem
człowieku zostały ci tylko dramaty do oglądania

ocenił(a) film na 1
smirek

Mysle ze napisanie rownie beznadziejnego scenariusza zajełoby mi ok.6 piw...Najsmieszniejszy(moze bardziej adekwatne:najradosniejszy) moment w filmie-końcowe napisy...

ocenił(a) film na 8
Kupa

trzeba było nie męczyć się do końca...
w takim razie skoroś taki genialny to czekam na twój scenariusz! Byłabym ci za tak genialną komedię gotowa postawić nawet te 6 piw!

googaify

Widz jest od oceny, nie od robienia filmów.

ocenił(a) film na 8
NickError

ale ty jarzysz kolego... normalnie w tempie światła........

skoro twierdzi, że scenariusz jest tak banalnie prosty i beznadziejny, że sam po kilku piwach go napisze, to chyba sam przyznaje, że bez problemu poradziłby sobie z tym, czyż nie?

Więc bardzo proszę, skoro tak, ja z niecierpliwością czekam na taki drugi scenariusz, równie dobry!

Czytanie ze zrozumieniem. Uczymy się tego w szkole podstawowej NickError, polecam...

Kupa

W takim razie polecam typ humoru zawarty w "Mechanicznej pomaranczy", powinno pomoc

ocenił(a) film na 8
saper83

Ja dodam jeszcze Funny Games. Smutny z niego człowiek chyba...

użytkownik usunięty
Kupa

hehe on nawet pewnie nie weim co znaczy slowo infantylny (lol)

użytkownik usunięty
Kupa

Hmmmm....."potrzebowalem wspomagaczy".... i mimo to Ci sie nie podobal? CZlowieku ja jak sie zjaralem to nawet przy Garfildzie mialem mase....

ocenił(a) film na 8

hehehe on dopiero przy wspomagaczach może oglądać Ojca Chrzestnego :D bez to tylko msza :D nie no żartuję Kupo nie obrażaj się ;) btw genialny nick, serio

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones