PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114295}

Agenci bardzo specjalni

White Chicks
6,5 35 607
ocen
6,5 10 1 35607
5,0 5
ocen krytyków
Agenci bardzo specjalni
powrót do forum filmu Agenci bardzo specjalni

Miernota

ocenił(a) film na 3

nawet kiedy zmęczony po pracy przyszedłem do domu i włączyłem sobie owo "coś" zmęczyłem się jeszcze bardziej rozczarowaniem jakie mnie spotkało podczas oglądania. Film jest naprawdę kiepski, dialogi o kant dupy roztrzaskać, obaj panowie z pierwszego planu - niby śmieszni ale teksty pisał im chyba jakiś ksiądz który naoglądał się zbyt wiele "Bad Boys". Ogólnie na 3/10.

Moff_triphop

musisz mieć chyba z 80 lat że nie śmieszą cię komedie braci wayns
włącz sobie lepiej benny hilla

ocenił(a) film na 3
smirek

Muszę mieć troszkę smaku i wyobraźni żeby mnie nie śmieszyło to co śmiesznym nie jest.

ocenił(a) film na 7
Moff_triphop

pomysl moze chwile w jaki sposób ten film jest zrobiony w jaki sposób pokazane jest podejscie do zycia tzw słodkich idiotek noi przyzbasz ze film bezwzglednie wysmiewa narkomanów w dyskotekach(taniec Latrelle) swietny film

ocenił(a) film na 1
pimpas666

Moze wysmiewac nawet pijane bobry...sposob w jaki to nakrecono i 'humor' w filmie jest zenujacy(choc to i tak za malo powiedziane)

Moff_triphop

Sorry że nie wiecie co piszecie to nie wasza wina może kiedyś zmądrzejecie a teraz wracajcie oglądać swoje ulubione "dzieła" tzn "Gulczas a jak myślisz?" albo "Yrek kosmiczna nominacja"

Mr_Grimm

Nie chce nikogo obrażać, ale jak każdy by miał tak wybredne poczucie humoru jak niektórzy z was, to śmiech byłby karany chłostą. Jeżeli wiecie, że takie filmy was nie kręcą to po cholerę je oglądacie? Pozdro

ocenił(a) film na 7
Mr_Grimm

A ja ci powiem tak, "Gulczas..." był beznadziejnym filmem, ale
Janusz Rewiński i Jerzy Gruza wyciągneli ten film z bagna, Po prostu prawdziwy majstersztyk w ich wykonaniu. I powiem ci ze dla nich ogladalem ten film kilka razy(znaczy się przewijałem na ten momenty gdzie grali)

A co do White Chicks, to wlasnie dzis obejrzalem, i ryłem dosłownie ze śmiechu.
A ty moze podasz jakieś fajne komedie, które ci sie podobały???
"Krytykować każdy może, ale należy robic tak, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie......"

ocenił(a) film na 7
adas_80

I jeszcze jedno
takie małe pytanko
a seria Naga Broń z Leslie Nielsenem podobała ci się????

ocenił(a) film na 10
Moff_triphop

no wybcz jak dla ciebei ten film nie był smieszny to wybacz... ale chyba powaznie nie powinienes ogladac zadnych komedii.... dla mnie wystarczylo spojrzec na mordy tych lasek i juz płakałam ze smiechu nie mówiac o masie innych sytuacji... jak dla mnie to najlepsza komedia jaką ostatnio widziałam.. heh a moze kolega ktory pisał tego posta lubi angileki humor... ktory jest smieszny tylko dlatego bo naprawde nie jest smieszny... ;] pozdrawiam wszystkich sympatyków biłych lasek aaahahaha;]

ocenił(a) film na 1
AmkA___

nie mam zamiaru nawet polemizowac..w takich kwestiach zwyczajnie rece opadaja i zaczynam zalowac ze w takim kraju sie urodzilem..

ocenił(a) film na 10
Kupa

a ja zaczynam zalowac ze takie typy jak ty wogole sie rodza;]

ocenił(a) film na 10
AmkA___

FILM JEST ZAJEBISTY I TYLE !!!!!!!!! ŚWIETNA KOMEDIA - JEDNA Z NAJLEPSZYCH !!!!!!!!!!!! TRZEBA NIE MIEĆ POCZUCIA HUMORU RZEBY SIE NEI SMIAC PRZY NEIJ !! :p

ocenił(a) film na 7
Valerious___

a jak widzę po raz kolejny Latrella, to kulam się za śmiechu, rewelacyjny gościu, :)))))))))))0

adas_80

jest to jedna z najlepszych komedii jakie ogladalam w zyciu, momentami kulalam sie ze smiechu , jestem ciekawa jakie komedie smiesza zalozyciela tego tematu:) i mam pytanko dla ludzi z poczuciem humoru: co sadzicie o komedii "hot chick"???moim zdaniem zajebista:):):)

ocenił(a) film na 1
lexi_20

chociaz jury Złotej Maliny stanelo na wysokosci zadania..szkoda tylko,ze nie było zadnej nagrody...a tak sie chłopaki starali...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones