PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114295}

Agenci bardzo specjalni

White Chicks
6,5 35 603
oceny
6,5 10 1 35603
5,0 5
ocen krytyków
Agenci bardzo specjalni
powrót do forum filmu Agenci bardzo specjalni

czarni ani tym bardziej gdzie mężczyźni przebierają się za baby , ale ta komedia jest bardzo zabawna :-) Polecam, lekka komedyjka z dużą dawką humoru na amerykańskim, niezbyt wysokich lotów poziomie.

ocenił(a) film na 9
JoaHa88

Co za tępa rasistka.

ocenił(a) film na 6
killafornia

Tępy to ty jesteś, to nie rasizm a czyste odczucie estetyki. Każdy posiada inne. Czarni jak dla mnie idealnie nadają się na drugoplanowe role, tak jak to było w klasycznych filmach z lat 70-80 (wiadomo, że były wyjątki ale rzadko kiedy zdarzało się by ilość czarnych aktorów była większa od białych), role mieli tworzone tak by było ich nie za dużo nie za mało. Terry Crews jest właśnie w tym filmie taką postacią, zagrał genialnie i jak dla mnie jest największą gwiazdą tej komedii.

killafornia

Śmiałam się przez cały film jak głupia:) Mam gdzieś czy główną rolę gra czarny, biały, żółty czy fioletowy ten film jest po prostu śmieszny i chyba o to chodzi.

ocenił(a) film na 6
Saray

Wszak to komedia więc śmieszyć powinna :) Szkoda, że nie powstała 2 część. Tyle debilnych filmów ma kontynuację a tak fajny film nie, smuteczki.

ocenił(a) film na 8
JoaHa88

Mają pomysł, żeby zrobić drugą część ;D

JoaHa88

W dodatku te hebany grają dwie BIAŁE PANNY, zgroza!! xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones