PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114295}

Agenci bardzo specjalni

White Chicks
6,5 35 697
ocen
6,5 10 1 35697
5,0 5
ocen krytyków
Agenci bardzo specjalni
powrót do forum filmu Agenci bardzo specjalni

bzdurny film

ocenił(a) film na 3

niemniej parę tekstów ubawiło do łez. "Znam pewną sztuczkę" w przebieralni potrafi wycisnąć ostatnie łzy śmiechu. A tak poza tym to obrzydliwy, niskich lotów film dla niewybrednych zjadaczy popcornu. 4/10

ocenił(a) film na 10
baraja_2

buahha i mówi to człowiek który ma jeden film w ulubionych
i to jaki Shaolin Soccer!!!
a jego ulubione filmy to
Miś
- Karate Kid II
- Pijany Mistrz
- Źródło
- Mechaniczna Pomarańcza
- Naga Broń

ocenił(a) film na 1
konrii_2

Czyli według ciebie jego ulubione filmy są słabe, a "Agenci bardzo specjalni" to śmieszny film?

ocenił(a) film na 7
konrii_2

EEE te filmy co kolega ma w ulubionych są interesujące i jak zarazem to już są klasyki :P a Shaolin Soccer to ciekawe połączenie kung fu z humorem wiec przepraszam ale sadze ze on chyba może wyrazić swoje zdanie :P ja nie mam żadnych filmów w ulubionych bo nie chce mi sie ich zapisywać bo bym chyba naliczył z 500++ jak nie więcej :P no i taki komentarz jak Twój panie "knorii" podchodzi pod brak kultury bo każdy ma prawo do swojego zdania :)

ocenił(a) film na 9
marcin2800

dla mnie poziom humoru w nagiej broni jest bardzo podobny jak w bardzo specjalnych agentach... wiec moze o to chodzi nie spoodobal sie ? trudno niektore sceny mnie rozbrajaly do lez a o to chyba chodzi w komediach, a ze fabula cieniutka to juz tak naprawde bez znaczenia, przynajmniej dla mnie 9/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones