PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114295}

Agenci bardzo specjalni

White Chicks
6,5 35 607
ocen
6,5 10 1 35607
5,0 5
ocen krytyków
Agenci bardzo specjalni
powrót do forum filmu Agenci bardzo specjalni

gniot OGROMNY

ocenił(a) film na 1

Tylko dla wielbicieli "pustakowych", amerykańskich komedyjek, ograny pomysł, kulawy scenariusz, przyziemny (czasem aż do bólu) humor. Dobrze ze sa divx'y, mozna ogladnac i od razu wykasowac. Wiem ze sa wielbiciele takich filmow, ja takie filmy omiajam szerokim łukiem. Moja ocena 1/10 (1 - bo jednak wytrwałem do końcowych napisów, choć mnie nosiło:-)

jarekte

wiesz co?? Ja ogladalam ten film i smialam sie na calego, a nie jestem wielbicielka pustkowatych amerykanskich komedyjek. Uwazam ze powinienes pomyslec dwa razy zanim cos napiszesz:
"Wiem ze sa wielbiciele takich filmow, ja takie filmy omiajam szerokim łukiem. Moja ocena 1/10 (1 - bo jednak wytrwałem do końcowych napisów, choć mnie nosiło:-)" - hmmm piszesz jedno a zaraz sobie zaprzeczasz. To nie jestes wielbicielem czy ogladasz??? Wiesz ja jak przeczytalam opis tego filmu to wiedzialam co to bedzie za film, moze ty czytac nie umiesz???

ocenił(a) film na 1
zencia

hej, czytam i pisze raczej ze zrozumieniem, zawsze myśle 3 razy zanim coś napisze, nie bardzo też widze miejsce w swojej wypowiedzi, w ktorej sobie że niby zaprzeczam.
Omiajam szerokim łukiem - jak najbardziej, a przynajmniej na przyszłość będę na pewno omijał filmy z braćmi White. Przed tym filmem też przeczytałem krótki opis i przyznam, że pomysł i koncept wydał mi sie dość ciekawy, gorzej było już z reazlizacja tego pomysłu, o czym można było przeczytać w mojej pierwszej wypowiedzi. Zazwyczaj mam nosa do złych filmów, tym razem mnie on zupełnie zawiódł.
Poza tym gdzie tu zaprzeczanie sobie? Musiałem go oglądnać (a raczej w bólach przetrawić), żeby cokowiek o nim napisać, prawda? Współczuje ludziom, którzy piszą swoje recenzje bez ogladania treści która komentują. I chyba tylko dlatego wytrwałem na tym filmie do końca, by móc coś o nim sensownego, aczkolwiek negatywnego napisać.
Zreszta co ja będe dalej truł, film zdobył 5 nominacji do Złotych Malin 2004 w kategori (Najgorszy FILM, Najgorsza AKTORKA, Najgorszy DUET NA EKRANIE, Najgorszy REŻYSER, Najgorszy SCENARIUSZ), aż dziw bierze, że żadnej nie zdobył, no ale w tym roku była ostra konkurencja :-)

użytkownik usunięty
jarekte

To jest jedna z najlepszych komedii jakie oglądałem, a należę do wybrednych kinomanów. Nie znaczy to jednak, że musi ci się podobać, ale nie zgodzę się z opinia że to ograny pomysł. Jeszcze nie słyszałem żeby wcześniej ktoś zrobił fim o murzynie przebranym za białą laskę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones