PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114295}

Agenci bardzo specjalni

White Chicks
6,5 35 607
ocen
6,5 10 1 35607
5,0 5
ocen krytyków
Agenci bardzo specjalni
powrót do forum filmu Agenci bardzo specjalni

jak juz mówiłem zajebista komedia przy kturej mozna popłakac sie ze smiechu ..............polecam wszystkim ..................

użytkownik usunięty
crips2

Ty cw**u bez szkoły (sorry za wyrażenie, ale jak ty walisz z grubej rury już w tytule, to widocznie jedyny język jaki do ciebie dociera to tego typu słowa), przez ciebie mi się chce płakać. Nie dość że z ortografią stoisz na niższym poziomie niż moja mała kuzynka (2 klasa podstawówki), to jeszcze wystawiasz taką recenzję tej wymówce na film ???!!! No chyba was ludzie pogięło! Jeżeli miałbym sobie wyobrazić jakikolwiek kontekst na oglądanie tego chłamu, to byłaby to baardzo nudna impreza, gdzie ja i kumple bylibyśmy baaardzo pijani, bo na trzeźwo ten film jest niestrawny! Przechodziły mnie autentyczne dreszcze zniesmaczenia. Rzekomo o gustach się nie dyskutuje, ale jeżeli filmweb to dla wielu internautów wiarygodne źródło informacji na temat filmów, to naprawdę robimy im krzywdę, bo zobaczą taką wysoką ocenę i stracą czas i pieniądze na tą miernotę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones