Agenci

2 Guns

2013 1 godz. 49 min.
6,7 51 650
ocen
6,7 10 51650
9 042
chce zobaczyć
{"rate":6.3333335,"count":3}
{"type":"film","id":612342,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/2+Guns-2013-612342/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Agenci
 • SithFrog ocenił(a) ten film na: 8

  Kolejny tłumacz-baran. Dwie spluwy brzmią lepiej. Film dla dzieci lat 80tych i 90tych. Dla fanów Bad Boysów czy Ostatniego skauta. Nieprzerwana akcja. Rewelacyjne dialogi. Niewymuszony humor. Przewidywalna ale ciekawa intryga. Strzelaniny. Cycki. Kozackie teksty. Kozackie bryki. Admirał Adama jako meksykański Einstein. Marky Mark kopie zady. Denzel masakruje frajerów. Uszanowanko dla Baltasara Kormákura. Pozycja obowiązkowa. Howgh.

 • AutorAutor ocenił(a) ten film na: 9

  SithFrog A ja Polecam film "SZALENI DETEKTYWI".
  Bodaj pierwszy "buddy movie" w dziejach, z życiowymi rolami Alana Arkina i Jamesa Caana to absolutny wzór dla późniejszych "48 godzin", "Gliniarza z Beverly Hills", "Zabójczej broni", "Tango i Casha", "Czerwonej gorączki", "Szklanej pułapki" etc etc.
  Były już wcześniej filmy sensacyjne ("Bullitt", "Zbieg z Alcatraz", "Francuski łącznik", "Brudny Harry", "Serpico", "Syndykat zbrodni", "Wybawienie", "Nędzne psy", "Ucieczka gangstera", "Trzy dni Kondora", "Maratończyk", "Kierowca"), ale komedii sensacyjnej to chyba nigdy, a przynajmniej nie o dwójce policjantów, którzy żyją ze sobą jak pies z kotem (wybitni ALAN ARKIN i JAMES CAAN). Zachowano tu balans komedii z dramatem. Freebie i Bean sami w sobie są zabawni, ale sprawa, którą prowadzą już jest serio, powaga zostaje utrzymana do końca. Wspaniałe są ich partnerki życiowe, scenki rodzajowe pokazujące policyjną rutynę, spotkania z przełożonymi (zwłaszcza prokuratorem). No, kapitalna komedia! Pełna energii, widowiskowa, ze wspaniałymi pościgami i śtrzelaninami. Po prostu rewelacja!

  https://www.youtube.com/watch?v=tWhm_wBKK-0

 • SithFrog ocenił(a) ten film na: 8

  AutorAutor Nie słyszałem o Szalonych detektywach, zapoznam się, dzięki!

 • SithFrog Dzięki za wzmiankę o cyckach! Chciałam oglądać z 12-letnim synem ;) Dodam, że cycki są widoczne raz, krótko, a dwie czy trzy sceny łóżkowe nie są w najmniejszym stopniu erotyczne, tylko przegadane. Padają za to niecenzuralne słowa, choć nie w takim bezsensownym wulgaryzmie, dla samego rzucania mięsem. Więc to nie razi. Tyle spostrzeżeń okiem matki :))
  Poza tym film lekki i przyjemny. Dobrze się ogląda, cały czas coś się dzieje. W sam raz na wieczór :)

 • SithFrog ocenił(a) ten film na: 8

  Skarbusia007 Raz i krótko, ale zawsze ;) Faktem jest, że film ani golizną, ani erotyką nie epatuje, ale to po prostu nie ten gatunek ;)