Spy

2 godz.
7,0 110 533
oceny
7,0 10 110533
15 882
chce zobaczyć
6,2 14
ocen krytyków
{"rate":6.214286,"count":14}
{"type":"film","id":702809,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Spy-2015-702809/tv","text":"W TV"}]}

Parodiująca filmy o przygodach superagenta Jamesa Bonda komedia sensacyjna z nominowaną do Oscara Melissą McCarthy ("Druhny", "Gorący towar").
Susan Cooper jest skromnym i niedocenianym analitykiem pracującym dla CIA. Gdy działający w ukryciu agenci zostają zdekonspirowani, Susan musi porzucić wygodne biurko i wkroczyć do akcji. Jej zadaniem jest rozpracować szajkę handlarzy bronią i zapobiec światowemu kryzysowi. Brak doświadczenia nadrabia brawurą i nieszablonowymi metodami działania, które budzą grozę zarówno jej przeciwników, jak i przełożonych.

opis dystrybutora kino

Susan Cooper (Melissa McCarthy) jest skromną, siedzącą za biurkiem analityczką CIA, a równocześnie najbardziej niedocenioną bohaterką niebezpiecznych misji agencji. Kiedy jej partner (Jude Law) wypada z gry, a inny czołowy agent Ford (Jason Statham) zostaje rozpracowany, agencja wywiadu zostaje pozbawiona możliwości działania. Kobieta korzysta z okazji i zgłasza się na ochotnika by przeniknąć do świata handlarzy bronią i zapobiec globalnemu zagrożeniu.

raptor22
opis użytkownika

Susan Cooper (McCarthy) jest analitykiem CIA i nie wyściubia nosa zza biurka. Może się jednak okazać, że zostanie najnowszą i najbardziej nietypową tajną bronią. Gdy jej partner (Jude Law) zalicza wpadkę, a inny agent (Jason Statham) zostaje rozpracowany, Susan postanawia wkroczyć do akcji, wprost do podziemnego i śmiertelnie niebezpiecznego świata bezwzględnych handlarzy bronią, by pracując pod przykrywką, zapobiec katastrofie.

opis dystrybutora dvd