PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=734547}

Iron Girl: Ultimate Weapon

Aian gâru: Ultimate Weapon
4,8 10
ocen
4,8 10 1 10

Aian gâru: Ultimate Weapon
powrót do forum filmu Aian gâru: Ultimate Weapon

Komu się chciało wydać kasę na taką produkcję? Ta cała Saotome nawet biegać nie potrafi.

Japończycy lubują się w takich produkcjach, bardzo dużo z nich jest niskich lotów. Dodatkowo główna bohaterka jest AV idolką i chciała się pokazać, mam jedynkę, jeszcze nie oglądałem, wiem że to będzie bardzo słabe, ale ten jej kostium jest genialny i to chyba jedyny plus ;)

użytkownik usunięty
Damar3478

No chyba faktycznie jest tak jak piszesz - film robiony "pod nią", aby mogła się zaprezentować w tych strojach.

Z kolei dla porównania nie jestem w stanie podać żadnego tytułu z Korei, gdzie jako główna aktorka to super bohaterka, chodząca w wymyślnych kostiumach, umiejąca walczyć mniej lub bardziej i ogólnie filmy coś z tego pokroju. Plus dla Japończyków za pomysłowość, możliwość tworzenia różnych ciekawych strojów, Japonki same chcę występować w takich rolach. Między innymi tak się rozwijał ten gatunek, gdzie początków można szukać w także pomysłowym Sukeban Deka. Mam świadomość, że duża część tych filmów jest słaba, ale na pewne rzeczy trzeba po prostu przymknąć oko ;)

Damar3478

Przecież to przyjemność oglądać Kurisu. Nawet jeśli nieporadnie biega i ciągle staje w rozkroku albo w trakcie walki ma czas pogadać z osłaniającym ją kolegą :P Albo inaczej: właśnie po to się to ogląda, żeby ten bieg zobaczyć i inne takie kwiatki! :P

Film z ligi amatorskiej (szczególnie, że świeży), ale jeśli ktoś obejrzał tylko ten film to nie wie jeszcze co to znaczy prawdziwa japońska tandeta :P

miltschek

Wiem o tym dobrze i zgadzam się z tym co napisałeś. Bardzo mi się to podoba, że tylko w Japonii tak patrzą na takie rzeczy. Dla Japonek to frajda, że sobie tak pobiegają nieporadnie i postoją w rozkroku jak sam napisałeś i co najważniejsze nikt tutaj nie czuje się oburzony jakimiś pseudo-poprawnościami. Gdzie indziej aktorka pewnie by powiedziała " w życiu nie ubiorę takiego stroju, bo nie będę spełniać jakiś chorych fantazji obleśnych facetów" czy napewno coś podobnego. Japonki po prostu dobrze się przy tym bawią, widzowie także i wszyscy są zadowoleni, a chyba o to chodzi?

Damar3478

Nic dodać, nic ująć! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones