PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10030286}

Air

7,0 23 012
ocen
7,0 10 1 23012
6,4 34
oceny krytyków
Air
powrót do forum filmu Air

Nie rozumiem, dlaczego pod koniec filmu przypisali stworzenie logo Jumpman'a Peterowi Moore. Wyczytałem gdzieś, że tak, miał pomysł by wykorzystać to zdjęcie do logo, ale finalnie logo stworzył Tinker Hatfield, wraz z projektem Jordanów trójek. Szkoda, że nic o nim nie wspomnieli. To on uratował współpracę Jordan - Nike swoim projektem trójek, kiedy Jordan rozważał zakończenie współpracy z Nike.
Co więcej, nie wydaje mi się, żeby od początku Peter Moore był tak nastawiony na "dopasowanie buta" pod preferencje Jordana (wysokość podeszwy etc.). I to ponownie jest zapożyczenie z historii Tinkera Hatfielda, który w trakcie rozmowy z Jordanem (gdy zlecono mu stworzenie trójek) właśnie namówił go do zostania z Nike, obiecując, że dopracuje but pod jego widzimisię.
No jest tu parę nieścisłości, ale rozumiem, "film musi filmić". Dużo sytuacji które miały miejsce w różnych okresach zostały wciśnięte w wygodne dwie godziny ku uciesze widza. Jednak jako sneakerhead, mam wielki żal, że w filmie zabrakło Hatfielda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones