Ajka

Ayka

2018 1 godz. 49 min.
7,0 2 117
ocen
7,0 10 2117
3 646
chce zobaczyć
{"rate":8.0,"count":2}

Ajka właśnie urodziła dziecko. Nie ma przyjaciół, stałej pracy i partnera. Nie ma nawet własnego pokoju. Grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo. Wciągnięta w spiralę długów, młoda matka stoi przed najważniejszą decyzją życia: czy powinna oddać dziecko dla jego i swojego dobra?

opis dystrybutora kino

Młoda imigrantka z Kirgizji, Ajka, nielegalnie przebywa w Moskwie. Od razu po urodzeniu niechcianego dziecka ucieka z porodówki, pozostawiając synka w szpitalu. Nie ma w Moskwie ani domu, ani przyjaciół czy bliskich; nie ma pieniędzy, nie ma pracy. Jedyne, co posiada to silny instynkt przetrwania.

opis festiwalowy

Ayka - nielegalna imigrantka z Kirgistanu żyjąca w ciasnym schronieniu, samotna i rozpaczliwie potrzebująca pieniędzy. Nie wie, co zrobić ze swoim życiem, nie mówiąc już o nowo narodzonym synu. W akcie desperacji kobieta porzuca go w szpitalu, uciekając przez okno jak pospolity przestępca. Stara się znaleźć pracę i schronienie przed bezdusznymi wierzycielami, którym winna jest znaczącą sumę pieniędzy. Niegdyś Ayka miała nadzieję założyć szwalnie w Moskwie, teraz jednak zmuszona jest podjąć najtrudniejszą i najbrudniejszą robotę. Pomimo ubóstwa i strachu separacja z dzieckiem okazuje się nie do zniesienia..

platforma vod