PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014264}
5,2 27 908
ocen
5,2 10 1 27908
4,2 23
oceny krytyków
Akademia pana Kleksa
powrót do forum filmu Akademia pana Kleksa

Rzadko, prawie wcale piszę opinie czy recenzję oglądanych filmów ale w tym konkretnym przypadku nie mogę się powstrzymać. Przed pójściem do kina na Akademie Pana Kleksa byłem bombardowany artykułami, recenzjami i filmami na you tube w których ciężko było znaleźć jakieś konkretne pozytywy produkcji. Szedłem na seans z myślą tylko i wyłącznie sprawdzenia tego co ktoś już wie bo widział i miał prawo opisać swoje wrażenia.

To wręcz niesamowite, i sam się sobie dziwie ze napisze te słowa. Uważam że Akademia Pana Kleksa wersja 2023 jest dla mnie osobiście jednym z lepszych filmów jakie widziałem. Uważam że gra aktorska, montaż, charakteryzacja, efekty, wizualizacje oraz scenariusz były bardzo dobre. Wplecione motywu muzyczne w tempo akcji to ideał. Nie ośmielił bym się ocenić tego filmu poniżej 8 gwiazdek. Szczerze to pisząc tę recenzję nadal czuje się pozytywnie zaskoczony co u mnie jest trudne...wręcz nierealne.

Nie mogę się doczekać drugiej części, mam nadzieję że pojawi się za rok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones