PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014264}
5,2 27 761
ocen
5,2 10 1 27761
4,2 23
oceny krytyków
Akademia pana Kleksa
powrót do forum filmu Akademia pana Kleksa

Nie podobał mi się ten film. Tak po krótce. Nie podoba mi się że zrobili tego nową wersję kropka o wiele lepsze byłoby gdyby to była kontynuacja akademii Pana Kleksa bo przecież jest dziura między akademia a podróżami Pana Kleksa kropka więc spokojnie można byłoby tą dziurę zapełnić. Nawet wystarczyłoby zmienić, skoro w pierwszej części wszystkie imiona dzieci zaczynały się na literę "A", teraz można byłoby zrobić rocznik który miałby literkę "b" albo c albo d cokolwiek. Sam pan Kleks jest znerwicowanym szajbniętym czarodziejem. Zupełnie innym niż oryginalny pan Kleks który był poważnym belfrem. Może też to wynika z tego że za tamtych czasów nauczyciel to był "pan nauczycieli "w który wymagał dystansu. Teraz nauczyciela raczej nie są szanowani w szkołach i ważniejsi są tacy którzy się"bratają" z uczniami. Jeżeli chodzi o malowniczość filmu to też moim zdaniem jest przesadzony. W oryginale żeby wejść do bajki trzeba było przejść przez drzwi,(akademia była poza światem bajek) teraz akademia jest "w środku bajki ". Lekcje też w porównaniu z oryginałem są słabsze i przypominają mi nędzną kopię lekcji z Harrego Pottera. Dlatego sądzę że jako nowa wersja film jest słaby, lepsza byłaby kontynuacja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones