PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014264}
5,2 27 972
oceny
5,2 10 1 27972
4,2 23
oceny krytyków
Akademia pana Kleksa
powrót do forum filmu Akademia pana Kleksa

Idąc po kolei:
Aktorzy dali z siebie mocne 100-130% i nie mogę powiedzieć, że zagrali źle
Pomysł nie jest problememi fakt tego, że akademia przyjmuje dosłownie wszystkie dzieci też.
Problemem jest to, jak pomysł został zrealizowany. Film został zmontowany jak dwugodzinny trailer. Żaden wątek nie został rozwinięty, postacie są puste (poza głównymi). Fabuła - ciąg przyczynowo-skutkowy nie istnieje. Nie mam pojęcia ile czasu Ada siedziała w akademii bo film po prostu lata od pomysłu do pomysłu. Nie polecam

ocenił(a) film na 3
tymon_z_filmweb

Ja i mój kolega Adam napisaliśmy petycję przeciwko tej produkcji. Jeśli naprawdę nie polecasz tego seansu, podpisz się i podaj dalej. Będziemy na bierząco sprawdzać ilość podpisów pod petycją. LINK: https://www.petycjeonline.com/protest_przeciwko_premierze_filmu_kleks_akademia_p ana_kleksa_macieja_kawulskiego#form (mam nadzieję, że jest prawidłowy)

Polski_PRZECINAK

Kim są ludzie, którzy na poważnie robią takie rzeczy jak
ta petycja?

tymon_z_filmweb

Ja byłam na seansie z dziećmi (córka i syn + syn znajomych ). Wszystkim się podobało, choć młodsi w trakcie było dość mocno przestraszeni. Ja jednak podzielam opinię, że postaci dzieci są zbyt mało wyraziste. Akademia wygląda efektownie, muzyka pasuje. Aktorstwo całkiem niezłe. Mateusz mnie nie urzekł, a szkoda, myślę że był potencjał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones